Reklama

Reklama

Esencja koloru

Dla tych, którym nie w smak są kosmetyczne kompromisy, wraz z Essential Color nadchodzi przełom w koloryzacji włosów! Trwały efekt kolorystyczny bez dodatku amoniaku, łagodne działanie dla włosów i skóry oraz dodatek liczi i białej herbaty to esencja tego, co oferuje Essential Color.

Essential Color to pierwsza w Polsce w 100proc. pozbawiona amoniaku farba trwale koloryzująca, która - oferując łagodne działanie na włosy i skórę głowy - zapewnia równocześnie skuteczność koloryzacji.

Reklama

W formule zarówno farby jak i odżywki Essential Color wykorzystano ekstrakty z owocu liczi oraz białej herbaty. Liczi jest cennym źródłem witaminy C i minerałów, biała herbata za to obfituje w przeciwutleniacze. Dlatego Essential Color pozwala uzyskać nie tylko wymarzony kolor włosów, ale także zapewnia im właściwą kondycję.

Subtelny, owocowy zapach Essential Color i wygodna w użyciu buteleczka, z której mieszanka koloryzacyjna nakładana jest bezpośrednio na włosy sprawiają, że aplikacja jest wyjątkowo łatwa i przyjemna.

W ofercie Essential Color znajduje się 15 wspaniałych odcieni od jasnych blondów, przez brązy po czerń, które zapewnią doskonały efekt kolorystyczny i wspaniały wygląd włosów.

205 Ekstrajasny blond
208 Naturalny blond
212 Jasny złoty blond
215 Średni blond
220 Ciemny blond
225 Kasztan
230 Mahoń
240 Jasny brąz
245 Jasny złoty brąz
250 Średni brąz
260 Ciemny brąz
270 Czarny brąz
280 Ciemny fiolet

285 Granatowa czerń
290 Czerń
Cena opakowania ok. 20 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: brąz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje