Reklama

Reklama

Find Your Aussome - nowa kampania Aussie

Dziewczyny! Czy chcecie, by każdy dzień, każda noc i każda okazja należały tylko do Was? Na pewno! Zróbmy wszystko, by każda z nas tak myślała!

Teraz to możliwe dzięki pełnej optymizmu, energicznej, przełamującej konwenanse marce do pielęgnacji włosów, Aussie, która rusza właśnie z kampanią #FindYouAussome.

Kampania ma na celu przekonanie do filozofii marki milionów polskich dziewczyn!

Po tym, jak odkryliśmy, że najwierniejsze fanki Aussie realizują swoje plany szybciej i lepiej niż niejeden mistrz olimpijski w biegach krótkodystansowych, wyznaczyliśmy sobie kolejny cel - chcemy by życie tych dziewczyn było jeszcze bardziej niesamowite (czas na owacje!). Myślisz, że nam się uda? Na pewno, bo mamy wasze wsparcie!

Reklama

Będziemy zachęcać dziewczyny Aussie (to dziewczyny z wspaniałymi włosami... dziewczyny, w których zakochujemy się po uszy - zresztą same najlepiej wiecie, jakie jesteście!) do dzielenia się swoimi niesamowitymi planami ze światem za pośrednictwem własnych profili na Instagramie, stosując hashtag #FindYourAussome.

A wszystko po to, by poczuły się jeszcze bardziej Aussome! Czy to podczas imprezy karnawałowej, czy w trakcie kuligu w Tatrach, nasza marka wie, że tak naprawdę nic nie jest w stanie zatrzymać prawdziwej dziewczyny Aussie - a już na pewno nie jej włosy!

Z Australii, pachnące tak, że aż ślinka cieknie oraz niebywale odżywcze, czynią cuda z naszymi włosami. 3-minutowe odżywki Aussie, które spełnią oczekiwania każdej z was i sprawią, że poczujecie się jeszcze bardziej Aussome!

3 MINUTE MIRACLE RECONSTRUCTOR

Pierwsza z odżywek 3-Minute Miracle o unikalnej recepturze zawierającej wyciąg
z australijskiej mięty, sprawi, że twoje włosy staną się gładkie, pełne blasku
i zdecydowanie szczęśliwsze.

3 MINUTE MIRACLE LUCIOUS LONG

Dzięki wyciągom z australijskiego eukaliptusa i olejku z awokado, Luscious Long rozpieszcza i odżywia długie włosy wymagających kobiet.

3 MINUTE MIRACLE COLOUR MATE

3 Minute Miracle Colour Mate została wzbogacona soczystym wyciągiem
z australijskiej dzikiej brzoskwini po to, by dodać farbowanym włosom blasku.

3 MINUTE MIRACLE FRIZZ REMEDY

Aloes i olejek z nasion jojoby nawilżą twoje włosy. Odżywcza formuła maski 3 Minute Miracle Frizz Remedy da ci władzę nad niesfornymi kosmykami i pozwoli cieszyć się gładką fryzurą.

3 MINUTE MIRACLE SHINE

3 Minute Miracle Shine dzięki nabłyszczającemu proszkowi perłowemu
i australijskiemu żeń-szeńowi zapewni efekt bajecznie lśniących włosów.

Maksymalna rekomendowana cena detaliczna każdej z odżywek: 23,99 złmateriały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama