Fryzura w 3D

Włosy nie lubią zimy. Chowane pod czapką są spłaszczone i stale się elektryzują. Nasz ekspert zdradza, jak mimo to zachować piękną puszystą fryzurę.

Długie i pełne objętości Zabezpieczaj i stylizuj

Długich włosów nie sposób w całości ukryć pod czapką, są więc narażone na kontakt z mrozem. By je zabezpieczyć przed uszkodzeniami, regularnie stosuj odżywcze serum. Przed rozpoczęciem stylizacji koniecznie lekko podsusz włosy (najlepiej pochylając głowę do przodu), podziel je na sekcje, a następnie użyj produktu do ich unoszenia. Każde z pasm susz oddzielnie. Żeby włosy były dobrze "odbite" od nasady, wymodeluj je na okrągłej szczotce. W ciągu dnia po zdjęciu czapki pochyl głowę do przodu i przeczesz pasma palcami u nasady.


Półdługie i puszyste Postaw na strukturę

Posiadaczki bobów mają problem z zachowaniem objętości, ponieważ niemal całą fryzurę ukrywają pod czapką. Ważne więc, by włosy były bardziej puchate. Najłatwiej osiągnąć taki efekt, wczesując w nie piankę i rozprowadzając proszek strukturyzacyjny na całej długości. Tak przygotowana fryzura powinna być odporna na opadanie, a ewentualne poprawki są łatwiejsze, bo włosy przestają być sypkie. Do szybkiej poprawy fryzury przydadzą się próbki produktów, które mieszczą się w każdej damskiej torebce.


Krótkie i w lekkim nieładzie Twoja tajna broń: pasta

Ten kosmetyk pomoże ci podkreślić stylizację. Po wysuszeniu rozetrzyj w dłoniach niewielką ilość pasty i ułóż włosy według uznania. Unikaj mocnego utrwalenia, by pod czapką nie uległy wywinięciu. Po zdjęciu nakrycia głowy wystarczy przeczesać włosy dłonią.

Show

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy