Reklama

Reklama

Idealny puder do pracy

Mała puderniczka z lusterkiem i pudrem w kompakcie ułatwi szybkie poprawki makijażu, gdy twarz będzie błyszczeć.

Niewielkie opakowanie pudru w kompakcie możesz mieć przy sobie. Jest sprasowany, więc nie wysypie się w torebce, a ty będziesz zawsze perfekcyjnie wyglądać. Do pracy wybieraj kosmetyk matujący (gdy masz tłustą cerę) lub rozświetlający (gdy skóra jest ziemista, blada). Odcień pudru dopasuj do odcienia cery.

Może być o ton jaśniejszy (nie ciemniejszy, bo postarza!). Najlepiej sprawdzi się transparentny, który pasuje do każdej cery, poza mocno opaloną. Jeśli na stresy reagujesz czerwienieniem się twarzy, wybierz rozświetlający podkład w pudrze. Rozjaśnia skórę i tuszuje zaczerwienienia.

Reklama

Bez efektu maski Delikatnie muśnij całą twarz pudrem za pomocą gąbeczki lub omiataj kolistymi ruchami pędzla (załączonego do puderniczki), zgodnie z kierunkiem włosków (meszku na twarzy).

Sztuczki wizażystki

1. Użyj bibułek matujących Przed rozprowadzeniem pudru, usuń z twarzy nadmiar sebum i wcześniej nałożoną warstwę pudru chusteczką higieniczną lub bibułką matującą.

2. Utrwal puder wodą termalną Po upudrowaniu twarzy, spryskaj ją wodą termalną (trzymając pojemnik w odległości 30 cm). Rozpylone drobinki wilgoci zwiększą przyczepność pudru do skóry i w efekcie utrwalą makijaż.

Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy