Reklama

Reklama

Internauci wpatrują się w jej zdjęcie. Nie mogą uwierzyć

Liza Gulyaewa od dawna była uważana przez swoich obserwatorów za ideał. 24-letnia gwiazda internetu ostatnio doczekała się jednak poważnej konkurencji ze strony… własnej mamy. Przepiękna kobieta zupełnie nie wygląda na swój wiek. A ile lat ma naprawdę?

Ludzie nie od dziś poszukują sposobu na zachowanie wiecznej młodości. Skuteczny eliksir oficjalnie wciąż jeszcze nie powstał, ale niektórzy chyba już mają do niego dostęp – żartują obserwatorzy rosyjskiej gwiazdy mediów społecznościowych, która opublikowała na swoim profilu wymowny film.

Tym razem główną bohaterką nagrania nie jest sama influencerka, ale ktoś bardzo jej bliski, Liza Gulyaewa pokazała swoją ukochaną mamę, która według komentatorów zupełnie nie wygląda na swój wiek. Wizualnie przypominają bardziej siostry. I to bliźniaczki.

Różnicę wieku trudno dostrzec, choć musi być przecież spora.

Reklama

Liza ma 24 lata i jest jedną z najpopularniejszych rosyjskich blogerek. Aktualnie mieszka w Londynie, skąd nagrywa krótkie filmiki publikowane później na TikToku. Może się pochwalić 300 tysiącami obserwatorów. Jedno z ostatnich nagrań rozeszło się znacznie szerzej i dotarło do prawie 3 milionów widzów.

- zapowiada influencerka. I wtedy pojawia się przywołana wcześniej postać, na widok której internauci przecierają oczy ze zdziwienia.

"Twoja mama wygląda młodziej od ciebie". "Czy jesteście rodziną wampirów?". "Miałaś pokazać mamę, a nie siostrę bliźniaczkę" – czytamy w komentarzach.

Mało kto daje wiarę, że uwieczniona na zdjęciu blondynka jest 45-letnią kobietą. Zdziwienie to nie wszystko. Pojawili się także adoratorzy chcący poznać bliżej piękną Rosjankę. Nie mają u niej jednak żadnych szans, bo ta jest od 26 lat szczęśliwą mężatką.

Wieczną młodość ma zawdzięczać genom, a nie medycynie estetycznej.

***
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje