Reklama

Reklama

Jak efektywnie dbać o cerę przez cały rok?

Rynek kosmetyczny oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry twarzy, dlatego wybór tego idealnego może wydawać się trudny. Jak perfekcyjnie dobrać pielęgnację do swojego typu cery?

Ustal swój typ skóry

Reklama

Pierwszym ważnym krokiem w codziennej pielęgnacji cery jest ustalenie, jakiego typu skóry jesteś posiadaczką. Czy jest to skóra, która ma skłonności do przesuszania się? A może przetłuszcza się w strefie T? Sama wiesz to najlepiej. Obserwuj swoją skórę, a jeśli nie jesteś pewna, umów wizytę z dermatologiem.

Spróbuj polubić demakijaż

Rozmazujący się pod wypływem mleczka makijaż przyprawia Cię o zawrót głowy? Irytują Cię dziesiątki nasączonych wacików, które i tak nie zmywają twojej ulubionej, matowej szminki całkowicie? Spróbuj poeksperymentować. Na rynku znajduje się wiele produktów, które sprawią, że codzienny demakijaż stanie się przyjemniejszy. Jednym z nich jest rękawica do demakijażu. Bez użycia innych produktów usunie wszystkie kosmetyki z twojej twarzy. Wystarczy niewielka ilość wody, aby zmyć makijaż i przy okazji zafundować naszej skórze delikatny masaż.


Dowiedz się więcej na temat: cera | pielęgnacja | kosmetyki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje