Reklama

Reklama

Jak szybko zregenerować skórę i włosy?

Nadmorski piasek wysuszył ci stopy, twoje włosy stały się matowe, a na skórze pojawiły się zaczerwienienia, plamki i krostki po słońcu? Możesz to szybko „naprawić”.

Ciemne brązowe plamki, które pojawiły się na skórze, rozjaśni specjalny krem na przebarwienia. Stosuj go na noc. Możesz też używać korektora punktowego, zmniejszającego produkcję melaniny. Nakłada się go tylko na plamki.

Odnowa matowych pasm

Zniszczone pasma zregeneruje odżywka i maska bogata w substancje odżywcze. Po każdym myciu stosuj odżywkę wzmacniającą. Raz w tygodniu nałóż maskę. Wnika ona do wnętrza włosa, wygładza go i przywraca blask. 

Łagodzenie podrażnień

Czerwoną skórę i rumień ukoi krem łagodzący. Błyskawicznie uspokoi skórę naczynkową krem redukujący zaczerwienienia. Natomiast krostki wysuszy i zmniejszy krem. 

Reklama

Nawilżanie suchych stóp

Stwardniałą, wysuszoną skórę stóp smaruj zmiękczającym kremem do stóp, np. Perfecta body na pękające pięty i zrogowace nia naskórka z 15 proc. mocznikiem. Mocniej działa krem z 50 proc. mocznikiem. Stosuj go jako kurację przez 7 dni. Substancja zmiękcza twardy naskórek i przyspiesza jego złuszczanie się.

Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje