Reklama

Reklama

Jaki rower? Krótki przewodnik dla niezdecydowanych

Jaki rower jest, każdy widzi. Dwa kółka, kierownica, siodełko, opcjonalnie bagażnik na niewielkie zakupy. Wydawałoby się, że nie ma tutaj za bardzo nad czym się zastanawiać: wystarczy wsiąść i pojechać. Do lasu, do sklepu, do pracy – byle zdrowo i na dwóch kółkach. Istnieją jednak bardziej i mniej sensowne wybory.

Nasz przewodnik podpowie ci, czego potrzebujesz od roweru i na którym siodełku poczujesz się najlepiej.

Rower górski

Jeździsz dla adrenaliny. Niestraszne są ci zbocza, piach, błoto i leśne gęstwiny. Na rower wsiadasz najczęściej w weekendy, bo dobra wyprawa wymaga czasu. Twój rower to lekka, amortyzowana maszyna, która przetrwa ostre zakręty, skoki i dzikie manewry. (Na zdjęciu Kross Hexagon)

Rower praktyczny

Koszyk, bagażnik i sakwy pozwolą ci przewieźć ze sobą wszystko mniejsze od pralki. Jeździsz na spotkania biznesowe z laptopem i rzutnikiem, a w drodze powrotnej wpadasz na zakupy do ulubionych delikatesów. Rower to narzędzie wielofunkcyjne, a samochód to przeżytek. (Na zdjęciu Le Grand Lille)

Reklama

Rower miejski

Wiesz, do czego służy rower i cenisz sobie proste piękno klasyki. Twój miejski rower zawiezie Cię wszędzie, gdzie sobie zamarzysz. Solidne wykonanie, wyprostowana pozycja, dopracowana stylistyka i elegancja przy każdej okazji: jeździsz po mieście codziennie w swoim tempie, nie zważając na chwilowe trendy. (Na zdjęciu Le Grand William)

Cruiser

Po co jeździć na rowerze, jeśli nie można przy tym naprawdę się zrelaksować? Na swoim cruiserze siedzisz jak na motocyklu. Miękkie siodełko, grube opony i pozycja, w której podziwiasz całą okolicę. Jeździsz powoli i cieszysz się każdą chwilą. Nie rozumiesz, po co ludzie się stresują. (Na zdjęciu Le Grand Bowman)

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje