Reklama

Reklama

Kosmetyki do stylizacji przeznaczone do włosów cienkich i delikatnych (linia żółta)

Cienkie włosy mają do 50% mniej białka niż normalne i grube włosy, co powoduje, że łatwiej ulegają obciążeniom przez czynniki zewnętrzne. Struktura tego rodzaju włosów nie sprzyja zatem kreowaniu i utrzymaniu pełnych objętości fryzur.

Z badań Pantene wynika natomiast, że kobiety z cienkimi włosami szczególną uwagę zwracają właśnie na kwestie objętości fryzury. Opracowując formułę kosmetyków do stylizacji przeznaczonych do włosów cienkich i delikatnych, naukowcy Pantene zatroszczyli się o to, aby nie obciążały one włosów, zapewniając im jednocześnie lekkość i swobodę ruchu.

W skład kolekcji wchodzą:

Lakier do włosów Pantene VOLUME CREATION [250ml] - lakier do włosów z technologią SlowDry łatwo się wyczesuje, nie pozostawia widocznych śladów na włosach i pozwala na ułożenie nowej fryzury bez konieczności ponownego ich mycia.

Reklama

Lakier do włosów Pantene WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ [250ml] - lakier do włosów zawierający utrwalające polimery, które pomagają sprawić, że pełna objętości fryzura zachowa swój naturalny wygląd i lekkość przez cały dzień. 

Pianka do włosów Pantene WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ [250ml] - pianka do włosów z kompleksem Volume Lift nadaje fryzurze objętość, sprawia, że włosy są miękkie w dotyku oraz pomaga chronić je przed szkodliwym wpływem wilgotnego powietrza.

Lakier do włosów Pantene ICE SHINE [250ml] - lakier do włosów z błyszczącymi polimerami, pomaga

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Lakier do włosów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje