Reklama

Reklama

Makijaż jesienią i zimą: usta w centrum uwagi

W nadchodzącym sezonie usta są w centrum uwagi. A najważniejsze akcesorium to ciemna szminka. W latach 90. była ulubienicą gwiazd i projektantów. Przypominamy, więc, jaki makijaż nosiły Kate Moss i Naomi Campbell w tamtych czasach.

Ciemna szminka to "must have" sezonu - od koloru czarnego po odcienie brązowy i purpurowy.

Modnym, nowym odcieniem będzie też fuksja. Wesoły i energiczny, ale w matowej odsłonie. Matowe szminki dodadzą ustom zmysłowości.

Jest i w tym sezonie pewne novum. Oglądane na wybiegach ostatnim pokazie Antonio Marras gwiazdy, takie jak Cara Delevingne, zaprezentowały... czerwone powieki. To będzie jeden z głównych trendów sezonu. Na pierwszy rzut oka trudno to przyjąć, ale może nas skusi ten wyrafinowany styl. Bardziej dyskretnie ten trend wyrazi pomarańczowy cień do powiek wieczorem, a także w ciągu dnia.

Reklama

Eyeliner wciąż jest podstawą zestawów do makijażu. Podkreśla nasz wygląd i nadaje rock'n'rollowy wyraz. Nosi się tej jesieni czarne, ale także białe i niebieskie linery.

Na koniec kilka słów na temat brwi. Naturalne. Można pociągnąć tuszem, ale dyskretnie.

Choć to już jesień, chcemy zachować lato tak długo, jak to możliwe, nawet oszukiwać trochę. Można, zatem podkreślić kości policzkowe bronzerem.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje