Reklama

Reklama

Maseczka intensywnie pielęgnująca włosy, Dove

Nowa maseczka intensywnie pielęgnująca włosy Dove pozwala na uzyskanie takiego samego efektu jak po zastosowaniu profesjonalnych odżywek i masek w salonie fryzjerskim. Dzięki niej włosy stają się zregenerowane, gładkie i miękkie w dotyku.

Maseczka zawiera innowacyjną kombinację składników, które działają głęboko we wnętrzu włosa, intensywnie go nawilżając i odżywiając. Odpowiedni poziom nawilżenia to zasługa argininy, pantenolu i gliceryny. Maseczka różni się od zwykłej odżywki tym, że ma skondensowany i bogatszy skład zapewniający szybkie i intensywniejsze niż w przypadku odżywek nawilżanie.

Reklama

Nową maseczkę Dove można stosować do każdego rodzaju włosów. Szczególnie zalecana jest do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych, które wymagają specjalnej pielęgnacji. Warto również sięgnąć po nią wówczas, gdy często przebywamy w klimatyzowanych pomieszczeniach i wystawiamy włosy na działanie pełnego słońca.

Preparat ma lekką i delikatną konsystencję, ładnie pachnie. Łatwo się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii nie obciąża włosów. Wyraźne efekty możemy zaobserwować już po pierwszym użyciu maseczki.

Maseczka jest kosmetykiem zalecanym do okresowego stosowania - raz w tygodniu. Wystarczy rozprowadzić ją na umyte, wilgotne włosy, pozostawić na 3 minuty i spłukać.

Cena: opakowanie 250 ml, ok. 16 zł

Dowiedz się więcej na temat: włosy | maseczka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje