Reklama

Reklama

Naturalne pilingi pomogą spalić tłuszczyk na brzuchu

Przyspieszają krążenie, pomagają usunąć toksyny z komórek i właśnie dzięki temu oponka ma szansą się zmniejszyć. Piling wykonuj 2-3 razy w tygodniu.

Cukrowy

Jest najdelikatniejszy, bo kryształki szybko się rozpuszczają. 4 łyżki cukru zmieszaj z oliwą (2-3 łyżki) i 2-4 kroplami olejku goździkowego. Masuj brzuch 3 minuty. 

Solny

Wybierz sól himalajską - jest gruboziarnista i pełna mikroelementów, które przyspieszają usuwanie ze skóry toksyn. Garść soli zmieszaj z 2 łyżkami oleju kokosowego (dodatkowo zadba o nawilżenie). Pilingiem masuj brzuch przez 2-3 minuty. 

Kawowy

Kofeina obecna w kawowych fusach wzmacnia spalanie tłuszczu. 3 łyżki fusów zmieszaj z 1 łyżką płatków owsianych, 1 łyżeczką cynamonu lub imbiru. Masuj brzuch przez 2-3 minuty. 

Reklama

Szczotkowanie ciała na sucho

Wybierz szczotkę z naturalnego miękkiego włosia. Masuj nią brzuch pionowymi ruchami z dołu w górę (przez 1-2 minuty).  


***

#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych. Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!


Tekst pochodzi z magazynu

Tina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje