NOWOŚCI HERBS dla zadbanych stóp

Zaawansowane innowacyjne formuły przekładające się na jakość i skuteczność działania, wysokiej jakości autorskie receptury oparte na krystalicznie czystej wodzie z gór, biozgodnych naturalnych i wyrafinowanych olejach roślinnych, wyselekcjonowanych składnikach aktywnych o szerokim spektrum działania oraz ekstraktach roślinny pozyskiwanych ze źródeł odnawialnych – to wszystko znajdziemy w najnowszych produktach marki HERBS przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji stóp.

NOWOŚCI HERBS dla zadbanych stóp
NOWOŚCI HERBS dla zadbanych stópmateriały prasowe

Wiosną pragniemy odsłonić zadbane i atrakcyjnie wyglądające stopy. Niestety po okresie zimowym, któremu towarzyszyły ciężkie buty oraz brak regularnej pielęgnacji, nasza skóra może być szorstka, a pięty popękane.

Nasze stopy wymagają bowiem troski przez cały rok. W przywróceniu im doskonałej kondycji pomoże nam najnowsza linia marki HERBS oparta o naturalny olej konopny o wyjątkowych właściwościach kosmetycznych stanowiący prawdziwe arcydzieło natury oraz niecodzienne, łagodne składniki aktywne ze świata roślin.

Zawartości kwasów omega 3 i 6 oraz witamin E i C czyni z oleju z konopi nawilżające i regenerujące remedium dla skóry stóp. Wnikający głęboko w naskórek olej, nadaje skórze wyjątkowej miękkości i zwiększa jej elastyczność. Doskonale radzi sobie także z przesuszoną i popękaną skórą pięt jednocześnie poprawiając wygląd paznokci stóp i skórek wokół nich.

Krok 1 - Kwasowy peeling do stóp OLEJ KONOPNY

Przeznaczony do skóry bardzo suchej kwasowy peeling dokładnie złuszczy zrogowaciały naskórek i jednocześnie optymalnie natłuści skórę naszych stóp. Wzbogacony o antybakteryjne działanie kwasów AHA stanowi idealny pierwszy krok w zabiegu regeneracji stóp.

KROK 2 - Proteinowy krem do stóp OLEJ KONOPNY

Wzbogacony o wzmacniające oligosacharydy proteinowy krem do stóp to kosmetyk idealny do codziennej pielęgnacji. Przynosi ulgę nawet bardzo suchej skórze, silnie i długotrwale nawilża i błyskawicznie przywraca gładkość.

KROK 3 - Kremowa maska do stóp OLEJ KONOPNY

Kremową maskę możemy stosować zamiennie z kremem gdy czujemy, że nasze stopy potrzebują intensywniejszej pielęgnacji. Dzięki zawartości nawilżającego fitohialuronu maska skutecznie przyspiesza regenerację skóry i jednocześnie ogranicza jej nadmierne rogowacenie.

Sugerowana cena kwasowego peelingu do stóp HERBS: 13,99 zł/ 100 ml

Sugerowana cena proteinowego kremu do stóp HERBS: 13,99 zł/ 100 ml

Sugerowana cena kremowej maski do stóp HERBS: 13,99 zł/ 100 ml

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas