Reklama

Reklama

Owoce wpadają w rytm zabawy

Podczas gorących nocy na plażach najlepiej sprawdzą się zapachy przylegające do ciała. Tak bliskie i intymne, że wyczuje je tylko osoba, która chce poczuć nas...

Świetna będzie w tym wypadku seria Fruttini Vanilla & Lychee - żel pod prysznic, żel nawilżający do ciała i mgiełka zapachowa. Wszystkie trzy kosmetyki zmiksowane przed gorącą imprezą pozostawią delikatną woń przez cała noc i skuszą otoczenie chęcią posmakowania soczystych owocowych specjałów.

Ciepło i kobiecość wanilii w połączeniu z surowością i dystynkcją owoców lychee, czyli słodko-kwaśny mix jest idealny na pokuszenie i całonocną zabawę. Dodatkowo żel nawilżający do ciała z linii Fruttini Vanilla & Lychee zawiera drobinki rozświetlające, które będą błyszczeć w światłach stroboskopów i mienić się w ultrafiolecie przez całą noc. Lekko kleista konsystencja żelu sprawi, że zapach przylgnie do skóry na dłużej, a ta z kolei nie będzie nadmiernie się pocić.

Reklama

Kosmetyki Fruttini Vanilla & Lychee to taniec i zabawa! Emocje blisko skóry...
Lychee & Vanilia Żel pod prysznic 250ml - 12,99; Peeling do ciała 250ml - 25,99; Krem do ciała 500ml - 24,99; Spray do ciała 125ml - 13,99.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: zabawy | rytm | owoce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje