Reklama

Reklama

OXYGEN DETOX Mincer Pharma

Każdego dnia nasza skóra zmaga się z wyzwaniami, które są wynikiem współczesnego trybu życia. Zły stan środowiska, zawrotne tempo i stres, zanieczyszczone powietrze, nieodpowiednia dieta, klimatyzowane wnętrza codziennie negatywnie oddziałują na kondycję naszego organizmu, w tym także cery. Linia Oxygen Detox to kompletny, innowacyjny program naprawczo-ochronny stworzony, aby codziennie naprawiać uszkodzenia skóry wyrządzone przez niekorzystne czynniki wewnętrzne i zewnętrzne.

W skład gamy Oxygen Detox wchodzą:

Ochronny krem - tarcza na dzień SPF 20

Formuła kremu opiera się na technologii bio-tarczy, której zadaniem jest wielowymiarowa ochrona przed uszkodzeniami indukowanymi wpływem UVA/UVB, przywieraniem cząsteczek smogu, szkodliwym wpływem zanieczyszczeń, dymu i metali ciężkich i stresem oksydacyjnym. 

Składniki aktywne:

Cena : 29,99 zł / 50ml

Naprawczy krem - maska na noc

Zadaniem kremu jest całonocny proces detoksykacji i odnowy skóry, oparty na: zwiększeniu oddychania komórkowego, stymulowaniu odnowy komórkowej, minimalizowaniu skutków działania wolnych rodników.

Reklama

Składniki aktywne:

Cena : 29,99 zł / 50ml

Krem - iluminator pod oczy i na powieki

Krem-iluminator po oczy zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń i  przed uszkodzeniami indukowanymi wpływem UVA/UVB oraz  aktywację procesów odnowy komórkowej.

Cena : 29,99 zł / 15ml

Serum - remedium do twarzy

Wyjątkowe działanie  serum-remedium polega na spotęgowaniu działania ANTI-POLLUTON w sytuacjach szczególnego narażenia na zanieczyszczenia czy smog, przed lub po intensywnej ekspozycji słonecznej, okresach silnego stresu i osłabienia, narażenia na długotrwałe oddziaływanie urządzeń elektronicznych, wielogodzinnego przebywania w klimatyzowanych wnętrzach.

Cena: 29,99zł / 30ml

Carbo - gel oczyszczający

Carbo-gel działa niczym magnes przyciągający cząsteczki zanieczyszczeń i smogu, a także martwe komórki naskórka. Dokładnie oczyszcza skórę, nie przesuszając jej ani nie pozbawiając naturalnych lipidów.

Cena: 29,99zł / 250ml

Produkty nie zawierają silikonów i sztucznych barwników.

Dostępne są w sieci Rossmann, Super Pharm, Drogerie Natura, Hebe oraz Kontigo. 


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy