Reklama

Reklama

Pięć fryzur na plażę. Wygodne i modne!

Latem szpilki zamieniamy na japonki, a spodnie na zwiewne sukienki. Nasze włosy też pragną wolności i wyzwolenia z ciasnych, wylakierowanych fryzur. Oto pięć plażowych propozycji, które pokochacie!

Warkocz

Niesforne kosmyki są hitem tego lata, więc jeśli warkocz to tylko luźny! Klasyczny, na grzywce lub w postaci kłosa - wybór należy do ciebie, ale pamiętaj, by nie używać lakieru i żadnych innych środków do stylizacji. Tego lata stawiamy na luz!

Kucyk

Wygodny, dziewczęcy i zawsze na czasie. Luźny kucyk to jedna z najlepszych plażowych propozycji, a wysoko związany koński ogon utrzyma w ryzach nawet najbardziej niesforne włosy. Hitem wciąż jest kucyk wiązany pasemkiem włosów! 

Koczek

Niesforny koczek to kolejna propozycja idealnej plażowej fryzury. Koczek możesz zabezpieczyć wsuwkami lub elastyczną gumką do włosów, ale nie przejmuj się wystającymi pasemkami - to mocny trend tego lata. Koczek ma jeszcze jedną zaletę - przed związaniem włosów możesz zabezpieczyć je silnie nawilżającą maseczką lub sprayem UV -  włosy i tak będą wyglądać świeżo przez cały dzień!

Reklama

Brokat i kolorowe dodatki

Brokatowy przedziałek był hitem karnawału, ale moda na tę fryzurę trwa nadal i przeniosła się na nadmorskie plaże. Brokatem obsypać możesz związanego od niechcenia koczka lub delikatnie ułożyć włosy w lekkie fale i oprószyć je brokatem. Tego lata wciąż modne są kolorowe bandamki, kokardy i wstążki, które wpinamy luźno we włosy. 

Festiwalowy styl

Fryzury rodem z festiwali muzycznych to wciąż modny trend! Tutaj pozwolić sobie możesz na wszytko - róż, fiolet, brokat i kolorowe dodatki! 
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy