Reklama

Reklama

Prawdziwe perełki LAMBRE!

Sznur pereł na szyi dodaje uroku każdej kobiecie. Perły to szyk i klasa, kryją w sobie niezwykły urok, który jest źródłem ich niezmiennej popularności.

Od wieków otoczone aurą tajemnicy, uważane są za symbol elegancji i harmonijnego piękna. W starożytności wierzono, że perły to zastygłe łzy bogów. Stanowiły symbol bogactwa i sławy. Często przekazywane z pokolenia na pokolenie, współtworzyły rodzinną historię. Jeszcze całkiem niedawno znana była tradycja zaopatrywania panny młodej przez jej matkę na nową drogę życia w sznur pereł...

Wielkimi miłośnikami pereł były m.in. księżna Grace Kelly, Audrey Hepburn, Marylin Monroe czy Coco Chanel - to właśnie ona wprowadziła modę na sztuczne perły, przez co stały się one dostępne także mniej zamożnym kobietom. Dziś nosimy je na uroczyste okazje, ale również na co dzień.

Reklama

 

Kolekcja biżuterii LAMBRE ujmuje prostotą, naturalnością - jest ponadczasowa. Panie w różnym wieku znajdą tu coś dla siebie - od delikatnych i subtelnych naszyjników dla nastolatek i młodych osób, po kolczyki i bransoletki dla dojrzałych pań. Perły występują samodzielnie, lub w połączeniu z ozdobami w kolorze złota, srebra, czerwieni i czerni. Kobietom lubiącym odważne połączenia spodoba się ozdobny, czarno-złoty sznur z perłami.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy