Reklama

Reklama

Trójwymiarowy korektor zmarszczek, Avon

Zaawansowana formuła Anew Clinical Line and Wrinkle Corrector firmy Avon wygładza nawet głębokie zmarszczki. Zaledwie po kilku dniach stosowania zauważalna jest widoczna poprawa. Technologia jest tak rewolucyjna, że strzegą jej już 4 patenty.

Produkt oparty na nowatorskiej technologii o nazwie Derma-3X TechnologyTM. Jest to kompleks składników zawierający między innymi ekstrakty jabłka, granatu, lucerny, kopru włoskiego, kasztanowca, żeń-szenia, lipy, liści drzewa oliwnego oraz mleczko kokosowe.

Reklama

Składniki głęboko wnikają w skórę, aby oddziaływać w 3 wymiarach stanowiących o zdrowej, młodzieńczej skórze - kolagenie, elastynie i hydroproteinach, które z wiekiem ulegają degradacji, co objawia się powstawaniem zmarszczek. Składniki zawarte w produkcie odpowiadają za odbudowę i ochronę tych komponentów.

Rezultaty:

Po jednokrotnym użyciu wygładzenie drobnych zmarszczek.

Po 3 dniach wygładzenie głębszych zmarszczek.

Po 1 tygodniu 67% kobiet, które stosowały produkt odczuło zdecydowane zwiększenie elastyczności skóry.

Korektor został przebadany przez dermatologów oraz przeszedł testy kliniczne. Jest hipoalergiczny, nie zatyka porów, nie wywołuje alergii, prawie nie zawiera tłuszczu (99,9%). Stosowanie produktu jest zalecane od 35. roku życia.

Cena: 30 ml - 79,90 zł.

Dowiedz się więcej na temat: trójwymiarowy | korektor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje