Reklama

Reklama

Twój cel - jędrna pupa!

Jedne rankingi głoszą, że faceci zwracają uwagę na kobiece oczy, inne mówią, że na pierwszym miejscu znajdują się włosy. Tymczasem prawda jest zupełnie inna! Faceci kochają krągłości, zwłaszcza te umiejętnie wyeksponowane!

Bikini, opięte szorty, czy w końcu stringi, to najlepsze sposoby na wyeksponowanie największych kobiecych atutów, czyli... pośladków! Problem jednak pojawia się wtedy, gdy są one większe niż chcemy. Co robić? Najważniejsze to spalić zalegający tłuszcz za pomocą ruchu i zbalansowanej diety. Nie może ona być zbyt niskokaloryczna, gdyż w ten sposób doprowadzimy może do szybkiego schudnięcia, ale nasza skóra pozostanie w fatalnej kondycji. A przecież nie o to chodziło! Twoim celem miały być przede wszystkim jędrne pośladki. Postawmy zatem na skoncentrowane uderzenie i toczmy bitwę o naszą pupę na wielu frontach!

Reklama

Po pierwsze: dieta
Im są jędrniejsze, tym bardziej kobiece. Choć proporcje sylwetki mamy zapisane w genach, to zawsze możemy sprawić, że pośladki będą kształtne i zgrabne. Jak? Przede wszystkim dzięki zdrowej diecie. Choćbyś więc posiłkowała się najdroższymi kremami, nic nie zdziałasz, gdy będziesz się obżerać frytkami i słodyczami. Poprawisz może nieco stan swojej skóry, ale pupa będzie płaska, niekształtna, po prostu brzydka!

Dlatego warto zrezygnować z tłustych potraw, zwłaszcza popularnych latem fast- foodów oraz słodyczy. Zamiast tego postaw na sałatki! Ale i tu musisz uważać: dodany sos majonezowy czy na bazie oleju to potężna dawka kalorii. Zaprawiaj więc sałatki sosem jogurtowym. Pamiętaj również o piciu dużej ilości wody i o zrezygnowaniu z soli.

Ruszaj się na okrągło!

Kształtnym, krągłym pośladkom szkodzi siedzący tryb życia, natomiast pomaga uprawianie sportu. Dlatego, tak często, jak to tylko możliwe, zamieniaj samochód na rower, rezygnuj z windy i korzystaj z pięknej pogody! W wolnym od pracy czasie nie siedź przed komputerem, tylko rusz się z domu. Pojedź nad jezioro, popływaj, zafunduj sobie intensywny marsz po kolana w wodzie.

Zobacz film:
""

Najlepszym przyjacielem zgrabnej pupy są jednak dwa kółka. Mowa oczywiście nie o skuterze, lecz o rowerze. Pedałując długo i często sprawisz bowiem, że twoje krągłości będą zachwycać facetów!

Gdy pogoda nie zachęca do uprawiania sportu na dworze, zapisz się na fitness! Przy zrzucaniu tłuszczu z pośladków świetnie sprawdza się na przykład fat burning. Domowy budżet nie pozwala ci na taki wydatek? To żaden problem! Wystarczy znaleźć interesujący cię zestaw w internecie i ćwiczyć w domu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje