Reklama

Reklama

Wodoodporny tusz Lash Lift, Max Factor

W roku 2005 Max Factor zaprezentował Lash Lift - nową maskarę, o niezwykle lekkiej formule, która zwiększa objętość rzęs i unosi je o 30 stopni do góry, czym sprawia, że oczy wydają się większe i szerzej otwarte. Wiosną 2006 Max Factor proponuje Lash Lift w wersji wodoodpornej, aby nasz makijaż pozostał niezmiennie świeży i nienagannie precyzyjny w sezonie, w którym wzmaga się nasza aktywność.

Lash Lift łączy w sobie lekką, wydłużającą formułę i szczoteczkę unoszącą rzęsy. Efekt liftujący utrzymuje się przez długie godziny.

Unosi bez obciążania: zaawansowana, lekka formuła ma mikrostrukturę zawierającą drobne pigmenty; równomiernie otula każdą rzęsę i chroni przed nadmiernym obciążeniem.

Odżywia rzęsy: Lash Lift zawiera składniki odżywcze i panthenol, aby pomóc odbudować strukturę włosa i zabezpieczyć go przed łuszczeniem i kruszeniem.

Spiralka Lash Lift unosi rzęsy ku górze: liftująca spiralka unosi rzęsy i rozprowadza na nich optymalną ilość tuszu.

Reklama

Utrzymuje efekt uniesienia dłużej: elastyczny polimer ma strukturę podobną do tych, które używane są w żelach do włosów, dzięki czemu efekt uniesienia jest trwały.

Elastyczne wodoodporne polimery: otaczają każdą rzęsę, zapobiegając ścieraniu i osypywaniu się kosmetyku.

Cena: 41,90zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rzęsy | tusz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy