Reklama

Reklama

Zadbaj o swoje nogi, aby w każdej chwili zmienić spodnie na wyjściową sukienkę

Sezon przyjęć zbliża się wielkimi krokami, a ty zawsze chcesz wyglądać świetnie przy każdej okazji. Przyjęcia świąteczne, zaproszenia na ostatnią chwilę, spontaniczne spotkania ze znajomymi po pracy i w końcu wieczór sylwestrowy – musisz być gotowa w mgnieniu oka. Lepiej, żeby zaległa depilacja w żaden sposób cię nie ograniczała – upewnij się, że w każdej chwili możesz zmienić spodnie na wyjściową sukienkę i wybierz depilację za pomocą depilatora.

Depilacja depilatorem daje pewność i sprawia, że pozbywasz się wszelkich wymówek. Sama zarządzasz pielęgnacją swoich nóg i wiesz, że skóra jest gładka w dotyku aż do 4 tygodni, więc nic cię nie zaskoczy. Oto parę podpowiedzi, które pomogą zadbać o regularną pielęgnację nóg, szczególnie przed nadchodzącymi przyjęciami!

Gładkie ciało

· Podczas zabiegu trzymaj swój depilator pod kątem 90 stopni i przesuwaj go w kierunku przeciwnym do tego, w którym rosną włoski.

· Dla większego komfortu, możesz robić to pod prysznicem. Ciepła woda pomaga się zrelaksować i delikatnie znieczula skórę.

Reklama

· Jeśli używasz depilatora na sucho, upewnij się, że powierzchnia skóry jest czysta i sucha.

· Wybierz najodpowiedniejszą nakładkę dla twoich nóg (z masażem lub taką, która jest "bliżej skóry"). Znajdziesz je np. w depilatorach Braun Silk-épil 9 SkinSpa.

· Przeprowadź depilację wieczorem, by skóra miała czas dojść do siebie.

· Dla efektu zawsze gładkiej skóry powtarzaj depilację co 2-4 tygodnie.

Zadbaj o skórę

· Pamiętaj o regularnym peelingu skóry. Możesz użyć np. szczotki do głębokiego peelingu, dołączonej do depilatora. W ten sposób usuniesz martwy naskórek oraz unikniesz wrastających włosków.

· Podczas peelingu wykonuj okrężne ruchy zaczynając od wysokości kostek i przesuwając się w górę, skupiając się na suchych lub szorstkich miejscach.

· Na koniec nie zapomnij o nałożeniu na skórę olejku nawilżającego.

· Powtarzaj raz w tygodniu.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje