Reklama

Reklama

​Którym typem kobiety na diecie jesteś?

Skazana na dietę

Reklama

Prezentujesz postawę cierpiętniczą i serdecznie nienawidzisz losu za to, że uczynił cię taką grubą. Tęsknisz za obżeraniem się do woli, zazdrościsz innym, gdy jedzą w twoim towarzystwie to, czego ty nie możesz, najchętniej stałabyś pod witryną cukierni i deklamowała wiersze o rozłące. Nie lubisz sportu, wkładasz mnóstwo energii w szukanie wymówek, żeby tym razem znów nie iść na trening, wszystko cię wkurza, jesteś głodna, zmęczona i zła. Zwykle do czasu, gdy zaczynasz widzieć efekty i słyszeć pierwsze komplementy.

Sprytna oszustka

Ogłaszasz światu, że przechodzisz na dietę bo liczysz, że w ten sposób otoczenie zmotywuje cię do walki i nie pozwoli grzeszyć. W internecie z dumą dzielisz się każdym wyjściem na siłownię, w towarzystwie prosisz tylko o fit wersję potraw ("mi bez frytek i za tort też podziękuję!"). Gdy wszyscy wkoło mają cię za mistrzynię zdrowego życia, w rzeczywistości radzisz sobie średnio. W tajemnicy przed całym światem podjadasz i pozwalasz sobie na słabość, niechęć i odstępstwa, a potem cierpisz na wyrzuty sumienia. Również w tajemnicy.

Wytrwała i... szczupła

Do planu odchudzania podchodzisz z powagą i pokorą. Wiesz, że od teraz dużo zmieni się w twoim życiu, ale jesteś na te zmiany gotowa i wiesz, że bez nich odchudzanie się nie uda. Próbujesz nowych dyscyplin sportu, bo chcesz znaleźć tę, która będzie dla ciebie najbardziej odpowiednia, ale w końcu trafiasz na tę ulubioną i wplatasz treningi w grafik na dobre. Zmieniasz swój plan żywienia, ale zmiany te są raczej stopniową ewolucją - ograniczasz ilość i rezygnujesz z najbardziej tuczących rzeczy. Nie wyrzucasz z kuchni wszystkich słodyczy, zamiast tego prosisz bliskich, by nie zostawiali ich w zasięgu twojego wzroku. Zachowujesz się dojrzale i wiesz, że twój sukces zależy przede wszystkim od twoich wyborów i determinacji. Powoli, do celu. 


Dowiedz się więcej na temat: odchudzanie | dieta | nadwaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje