Reklama

Reklama

Kłamca

"Kłamca" to pasjonująca, pełna napięcia powieść Nory Roberts, bestsellerowej autorki "New York Timesa".

Nora Roberts jest doskonale znaną autorką czytelnikom na całym świecie. Jej książki wielokrotnie podbijały listy zestawień najlepiej sprzedających się tytułów na różnych szerokościach geograficznych.

Szacuje się, że na rynku ukazało się ponad 500 milionów egzemplarzy napisanych przez nią książek. "Kłamca" powieść, która właśnie ma premierę w Polsce, jest 214 tytułem wykreowanym przez tę znawczynię kobiecych upodobań literackich.

Główną bohaterką książki "Kłamca jest Shelby Pomeroy, młoda wdowa, samotnie wychowująca trzyletnią córeczkę. Poznajemy ją w momencie kiedy zrozpaczona po śmierci męża w tajemniczym wypadku,  próbuje poskładać swoje życie. Los, a raczej mąż jej nie oszczędził.

Reklama

Naiwna dotąd dziewczyna z małego miasteczka poznaje straszliwą prawdę o swoim ukochanym - był oszustem i zdrajcą, a ich wspólne życie - jednym wielkim kłamstwem. Kiedy udaje jej się oswoić rzeczywistość i powoli odzyskuje kontrolę nad swoim życiem postanawia wraz z córką wrócić w rodzinne strony i tam na nowo cieszyć się wolnością. Naturalnie pojawia się też ktoś nowy na horyzoncie, niesamowicie przystojny stolarz Griffin Lott.

Nora Roberts w książce "Kłamca" serwuje czytelnikowi wszystko to, co sprawia, że nie można oderwać się od opowiadanej historii. Znajdziemy tu doskonale znane z innych jej powieści elementy, które czynią ją jedną z najchętniej czytanych autorek. Jest romans, jest zagadka, jest morderstwo i element zagrożenia. Jednak przede wszystkim jest wciągająca opowieść, bohaterka, którą trzeba polubić od pierwszych stron książki i zakończenie, na który wszyscy czekają.

Kłamca, Nora Roberts. Wydawnictwo Edipresse Polska. Premiera: 14 czerwca 2017.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje