Skarpetki pozamiatały!

Wyczekiwana przez czytelników piąta część bestsellerowego cyklu o przygodach skarpetek autorstwa Justyny Bednarek z ilustracjami Daniela de Latoura zdobyła tytuł najchętniej kupowanej książki dziecięcej w sieci Empik w 2022 roku. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Poradnia K 28 września 2022 i zdobyła serca czytelników i recenzentów.

Piąta część bestsellerowego cyklu o przygodach skarpetek autorstwa Justyny Bednarek z ilustracjami Daniela de Latoura zdobyła tytuł najchętniej kupowanej książki dziecięcej w sieci Empik w 2022 roku.
Piąta część bestsellerowego cyklu o przygodach skarpetek autorstwa Justyny Bednarek z ilustracjami Daniela de Latoura zdobyła tytuł najchętniej kupowanej książki dziecięcej w sieci Empik w 2022 roku.INTERIA.PL/materiały prasowe

Dzięki lekturze "Sekretnej historii ludz... skarpetek" najmłodsi fani przekonali się, że historia to pasjonująca przygoda i zabawa nią może przynieść niespodziewane efekty. Jeśli dodamy do tego niczym nieograniczoną wyobraźnię autorki i ilustratora, mamy przepis na pewny hit!

Przełomowy czas w historii ludz...skarpetek! Mamy tytuł Bestsellera Empiku 2022! Gratuluję i dziękuję wspaniałym autorom, najlepszemu zespołowi na świecie i najwierniejszym czytelnikom! A wiosną kolejna przygoda... Szykujcie się :)

- mówi Joanna Bażyńska, szefowa wydawnictwa Poradnia K.

Jestem bardzo szczęśliwa z powodu tej wygranej. Po pierwsze dlatego, że to tak naprawdę nagroda od czytelników, którzy kupili naszą książkę. Wiadomo, że bez ich sympatii my, pisarze, wiele nie zdziałamy. Po drugie dlatego, że jest to też dowód uznania dla wydawcy, który dwoi się i troi, żeby "Skarpetki" mogły dotrzeć do wszystkich dzieci. Robi to już tyle lat, że i jemu się należy taki fajny bonus

- mówi z kolei Justyna Bednarek, skarpetkowa mama.

"Sekretna historia ludz... skarpetek" zachwyca już od pierwszej kreski i pierwszej litery. Duet Justyna Bednarek i Daniel de Latour to przecież gwarancja sukcesu i nieskończonej miłości wszystkich dzieci, ale także ich rodziców, którzy z radością obserwują, jak bardzo emocjonują się lekturą ich pociechy i jak bardzo wyczekują nowej porcji opowieści.

"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" zdobyły w 2015 roku tytuł Najlepszej Książki Dziecięcej na festiwalu "Przecinek i Kropka" i stało się to także dzięki głosom małych i dużych czytelników. Piąta w serii książka o niesfornych skarpetkach, idzie w ślady poprzedniczki, zdobywając tytuł Bestsellera Empiku 2022!

Tytuł: Sekretna historia ludz... skarpetek, tom I

Autorka: Justyna Bednarek

Ilustracje: Daniel de Latour

Seria: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek

Wydawnictwo: Poradnia K

Data premiery: 28.09.2022

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas