Reklama

Reklama

​Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno

Życie jest tylko jedno i bardzo łatwo się z nim minąć. Jak do tego nie dopuścić w nowatorskiej formie pokazuje Raphaëlle Giordano, autorka pierwszej powieści na temat rozwoju osobistego - "Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno".

W życiu Camille radzi sobie całkiem nieźle. I to "nieźle" nie daje jej spokoju. Wydaje się, że ma wszystko, czego potrzeba do spełnienia: kochanego męża, syna, dobrą pracę, piękne mieszkanie w Paryżu. Dlaczego więc ciągle popada w zmęczenie i ma wrażenie, że coś ją omija? Kiedy przypadkowo poznany Claude proponuje jej nietypową pomoc w osiągnięciu szczęścia, Camille dokonuje rewizji swojego życia.

Camille przypomina sobie o marzeniach, które musiała porzucić na rzecz wygodnego i bezpiecznego życia. Pragnie tylko jednego: odnaleźć tę właściwą drogę i cieszyć się życiem. Postanawia przyjąć propozycję Claude’a, rutynologa.

Reklama

Kobieta dzięki niekonwencjonalnym i zaskakującym metodom, uczy się bycia kreatywną, zrywa z nużącą rutyną i krok po kroku odmienia swoje życie. Ma odwagę, by ruszyć na podbój świata i spełniać swe marzenia. Zyskuje drugie, pełne pozytywnej energii życie - rację bytu potrzebną tak samo jak środki do życia.

O autorce

Raphaëlle Giordano - trenerka rozwoju osobistego, propagatorka kreatywności, pokazuje jak odnaleźć drogę do szczęścia i samospełnienia. Jest autorką książek z dziedziny rozwoju osobistego. Stworzyła zawód rutynologa łączący elementy psychologii i coachingu. Raphaëlle Giordano z wykształcenia jest grafikiem i psychologiem, a obecnie pisarką, malarką i trenerką kreatywności.

Raphaëlle Giordano "Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno". Wydawnictwo: Muza. Data premiery: 28.06.2017 r.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy