Reklama

Reklama

Bestsellery Wojciecha Eichelbergera

Po latach książki Wojciecha Eichelbergera wracają do księgarń w nowej szacie graficznej i w nowej serii „Daj sobie spokój”.

Wojciech Eichelbergero swoich książkach:

Kobieta bez winy i wstydu

"Napisałem tę książkę z miłości i wdzięczności dla kobiet. W nadziei, że lepiej zrozumieją swoje położenie i jego uwarunkowania. Napisałem ją też dla mężczyzn i dla siebie, abyśmy rozpoznali naszą dziejową ignorancję i pychę, i zechcieli się od nich uwalniać. najzwięźlej jak mogłem przedstawiam moje rozumienie cywilizacyjnej i psychologicznej sytuacji kobiety oraz mój protest przeciwko kulturowym, religijnym, cywilizacyjnym i obyczajowym represjom, jakim poddawane są kobiety od początku ery patriarchatu." (Nominacja do Nagrody Literackiej Nike)

Reklama

Zdradzony przez ojca

Ta książka nie została napisana przeciwko komukolwiek. Jej celem jest ostrzeżenie przed negatywnymi psychologicznymi i obyczajowymi konsekwencjami nieobecności ojca w rodzinie. Mam nadzieję, że okaże się ona pomocna zarówno mężczyznom, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie, swoje matki i kobiety - a także kobietom, które chcą lepiej zrozumieć synów i mężczyzn oraz siebie w roli matek swoich synów.

Krótko mówiąc

Zapraszam do lektury moich wybranych, superkrótkich felietonów o superważnych, coraz bardziej aktualnych sprawach : o cywilizacyjnym pośpiechu, dojrzewaniu, feminizmie, hedonizmie, homoerotyzmie, horoskopach, lęku, manipulacjach, macierzyństwie, miłości, patriarchacie, pieniądzach, pornografii, samotności, śmiechu, śmierci, uzależnieniach, voyeryzmie, wychowaniu, wyścigu szczurów.

Daj sobie spokój

To przesłanie wszystkich moich książek. Ale droga do wewnętrznego spokoju prowadzi przez samopoznanie i samozrozumienie. Nie licz na to, że inni dadzą ci spokój - tylko ty sam możesz go sobie dać.

Serię "Daj sobie spokój" otwierają trzy tytuły w sprzedaży od 4 lutego 2015 roku :

Kobieta bez winy i wstydu - o kulturowych, religijnych, cywilizacyjnych i obyczajowych represjach, jakim poddawane są kobiety od początku ery patriarchatu.

 Zdradzony przez ojca - o nieobecności ojca w rodzinie. Dla mężczyzn, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie, swoje matki i kobiety - i kobiet, które chcą zrozumieć synów i mężczyzn.

Krótko mówiąc - superkrótkie felietony o superważnych sprawach.

W maju pojawią się kolejne trzy tytuły:

Siedem boskich pomyłek

Pomóż sobie, daj światu odetchnąć

Mężczyzna też człowiek


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy