Biedronka otworzyła nowe sklepy. W których miastach stanęły placówki?

Biuro prasowe Biedronki opublikowało komunikat o otwarciu siedmiu nowych sklepów w różnych miejscowościach w Polsce, ponadto niektóre placówki popularnego dyskontu zostały zmodernizowane. Sieć podkreśla, że wszystkie nowe i wyremontowane sklepy spełniają standardy w trosce o środowisko.

Biedronka otwiera siedem, nowych sklepów
Biedronka otwiera siedem, nowych sklepów123RF/PICSEL

Gdzie stanęły nowe sklepy Biedronki?

Biedronka swoje nowe sklepy otwiera w dużych miastach, ale również w mniejszych miasteczkach. Zakupami w zupełnie nowych sklepach będą mogli cieszyć się mieszkańcy siedmiu miejscowości: Bratiana, Dragan, Gorzowa Wielkopolskiego, Kiełczygłowa, Krakowa, Lipusza i Łukty - czytamy w komunikacie.

Z kolei klienci Biedronki w Bochotnicy, Dziemianach, Dziwnowie, Gorzowie Wielkopolskim i Słupsku od teraz mogą korzystać z oferty sieci w odświeżonych i zmodernizowanych placówkach.

Jak podkreśla w swoim komunikacie Biedronka - wszystkie nowe i wyremontowane placówki to sklepy zgodne z najnowszym standardem. Z myślą o środowisku, zastosowano w nich m.in. oświetlenie LED czy zamykane regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2, a salę sprzedaży podzielono na specjalnie wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami czy kosmetykami.

Ponadto, średnia wielkość otwieranych sklepów to 700 mkw., a na każdy z nich przypada też przynajmniej po 3 kasy samoobsługowe i 4 kasy liniowe. Natomiast 9 placówek wyposażono w lady tradycyjne, dzięki którym klienci mogą kupić mięsa, ryby i sery na wagę, również od lokalnych dostawców. Cztery sklepy zostały wyposażone w samoobsługową krajalnicę.

Biedronka uruchomiła siedem nowych sklepów i kilka wyremontowała
Biedronka uruchomiła siedem nowych sklepów i kilka wyremontowała123RF/PICSEL

Lista nowych sklepów sieci Biedronka:

 • Bratian, ul. Grunwaldzka 60 (lada tradycyjna)
 • Łukta, ul. Warszawska 23 (lada tradycyjna)
 • Dragany, ul. Dragany 21 (lada tradycyjna)
 • Gorzów Wielkopolski, ul. Szczecińska 8 (lada tradycyjna)
 • Kraków, ul. Śliwiaka 38 (krajalnica)
 • Lipusz, ul. Młyńska 3 (lada tradycyjna)
 • Kiełczygłów, ul. Tysiąclecia 16 (lada tradycyjna)

Lista wyremontowanych sklepów sieci Biedronka:

 • Gorzów Wielkopolski, ul. Okólna 28A (lada tradycyjna, krajalnica)
 • Dziemiany, ul. Wyzwolenia 13 (lada tradycyjna) 
 • Dziwnów, ul. Słowackiego 8A (krajalnica)
 • Słupsk, ul. Kniaziewicza 32
 • Bochotnica, ul. Nałęczowska 56 (lada tradycyjna, krajalnica).

Biedronka zwróci równowartość zakupów

Niedawno Biedronka ogłosiła swoją nową promocję polegającą na tym, że klientom, którzy zrobią w dyskoncie zakupy, Biedronka umożliwi odzyskanie ich równowartości w formie voucherów. Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać 5 voucherów o wartości 100 zł każdy?

"Wystarczy w tygodniu poświątecznym od wtorku do czwartku (02.04-04.04) albo od czwartku do soboty (4.04-06.04) zrobić zakupy na łączną kwotę 500 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, aby otrzymać 5 voucherów o wartości 100 zł każdy, a więc na łączną kwotę 500 zł. Vouchery będzie można wykorzystać w konkretnych tygodniach od lipca do grudnia, realizując jeden voucher w miesiącu, przy zakupach za min. 249 zł" - czytamy w komunikacie prasowym Biedronki.

Należy jednak pamiętać, że zakupy muszą zawierać przynajmniej 10 różnych produktów posiadających różne numery pod kodem kreskowym. Jeśli w koszyku klienta znajdzie się mniej niż 10 produktów, voucher nie zostanie przyznany.

Jak szybko poprawić makijaż? Prosty sposóbInteria DIY
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas