Reklama

Reklama

Charakter, który pokochają faceci? Pięć kobiecych cech, za którymi szaleją panowie

By między kobietą a mężczyzną zaiskrzyło, muszą się sobie najpierw spodobać wizualnie. By jednak związek trwał długo, nie wystarczy tylko pociąg seksualny. Przepytaliśmy kilku panów, jakie cechy charakteru swoich partnerek uznają za najbardziej magnetyczne i pociągające. Pewne odpowiedzi pojawiały się nad wyraz często. Sprawdźmy jakie.

Z niektórymi naprawdę trudno wytrzymać dłuższy czas. Osoby obdarzone trudnym charakterem mogą mieć na swoim koncie wiele krótkich związków, ale na dłuższą metę pozostają singlami. Opracowań i podsumowań cech męskiego charakteru, które podobają się kobietom, jest bez liku. A za jakimi elementami osobowości kobiet szaleją faceci? Którym cechom nie umieją się oprzeć?  

Cechy, które cenią mężczyźni: Poczucie humoru

Bystry żart, autoironia, dystans do samej siebie — to nie tylko jedne z wielu wyznaczników wysokiej inteligencji, ale też cechy, które przyciągają mężczyzn. Z takimi kobietami czują się oni komfortowo i na luzie, nie muszą obawiać się nagłego wybuchu wściekłości obrażalskiej księżniczki.  

Reklama

Cechy, które cenią mężczyźni: Wrażliwość

Opiekuńczość, czułość, troska i delikatność to cechy, których każdy z nas poszukuje w drugiej osobie. Nawet skryci, zimni na pierwszy rzut oka mężczyźni poszukują w swoich partnerkach wrażliwości, która im samym także pozwoli poczuć się bezpiecznie i emocjonalnie otworzyć. Zwłaszcza faceci, którzy najbardziej boją się zranienia, najwyżej cenią w swoich połówkach ich kobiecą wrażliwość. 

Cechy, które cenią mężczyźni: Spontaniczność

Szczypta szaleństwa, ciekawość nowych rzeczy to bardzo seksowne i pociągające kobiece cechy. Spontaniczność pozwala parom poznawać nowe miejsca, ludzi, przeżywać wspólne przygody. Dzięki niej do związku długo nie wkradnie się nuda i stagnacja. 

Cechy, które cenią mężczyźni: Optymizm

Wielu facetów ceni sobie optymizm i pozytywne podejście do życiowych spraw. Zamiast zadręczać się wzajemnie narzekaniami i czarnowidztwem, lepiej dawać sobie wzajemne wsparcie, siłę i wiarę w lepsze jutro. Dobra energia i wewnętrzna siła szczęścia przyciąga mężczyzn. Jednak lepiej nie popaść w przesadnie wesoły ton, gdyż to także może odstraszać. 

Cechy, które cenią mężczyźni: Odwaga

Pewność siebie, poczucie własnej wartości i gotowość do obrony swojego zdania i przekonań, to także cecha charakteru, która przyciąga mężczyzn na dłużej i budzi w nich podziw dla kobiety. Odważne dziewczyny niekoniecznie muszą skakać ze spadochronem — ale są zawsze otwarte na nowe życiowe doświadczenia.

Przeczytaj też:

Jaki seks jest grzechem?

Bułgarskie targi żon. Stary zwyczaj i szansa na znalezienie bogatego męża dla córki

Ryby bez smażenia. Jak je przygotować, żeby były zdrowe?

* * *

Zobacz więcej:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychologia | charakter kobiet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy