Reklama

Reklama

Co podarować jej pod choinkę? Te prezenty mają wielką moc!

Książka to bez dwóch zdań najlepszy prezent bożonarodzeniowy dla każdej kobiety. Dlaczego? Pozwala choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, daje wytchnienie, jest wspaniałą podróżą dla wyobraźni, przynosi wiedzę i mnóstwo tematów do rozmyślań i rozmów. I czyni tyle dobra! Jeszcze przez kilka dni możecie korzystać z wyjątkowych aukcji charytatywnych. Książki, które na nich kupicie będą wspaniałym prezentem, pomogą też uratować życie Julki, małej bohaterki walczącej z groźnym guzem mózgu.

Julia Potocka ma siedem lat. W marcu 2017 roku jej rodzice usłyszeli dramatyczną diagnozę: dziewczynka ma złośliwego guza pnia mózgu DMG. Okazało się, że glejak jest tak rozległy, że lekarze oszacowali długość życia Julki na kilka tygodni. Natychmiastowa interwencja zespołu Centrum Zdrowia Dziecka sprawiła jednak, że guz został wycięty. Chorobę na krótko udało się opanować, choć guza nie usunięto w całości.

Reklama

Drugi etap leczenia odbywał się już poza Polską. Dzięki staraniom lekarzy z Londynu, San Francisco i Monterrey, udało się wszczepić do głowy dziewczynki specjalne cewniki i podawać lek bezpośrednio do guza. To zatrzymało jego wzrost i przyniosło Julce chwilę wytchnienia. Zagraniczne leczenie nie byłoby możliwe, gdyby nie dobre serca internautów. Dzięki Waszej wrażliwości i hojności, podczas ubiegłorocznej zbiórki udało się zebrać aż milion złotych!

Dziś rodzice Julii proszą o wsparcie po raz drugi. Na koncie zbiórki jest już spora spora kwota, ale wciąż brakuje wiele, by móc rozpocząć kolejny etap leczenia. Środki potrzebne są, by dziecko mogło wrócić do meksykańskiego Monterrey na dalszą kurację.

Do akcji możesz dołączyć tutaj, tu znajdziesz też więcej informacji o Julii:

https://www.siepomaga.pl/juliapotocka

W pomoc dla Julii włączyli się polscy pisarze, celebryci, najbardziej uznane polskie wydawnictwa. Olga Tokarczuk, Jacek Hugo-Bader, Andrzej Stasiuk, Anja Rubik, Danuta Stenka, Maciej Stuhr, Kuba Wojewódzki i wielu innych twórców przekazało swoje książki z autografami i wyjątkowymi dedykacjami dla tych, którzy zdecydują się wylicytować je na specjalnych aukcjach i pomóc dzielnej Julce. Przyłączając się do aukcji nie tylko czynisz dobro, masz też szansę zdobyć wyjątkowe prezenty świąteczne.

Wszystkie aukcje dla Julki znajdziesz w tym miejscu:

https://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=47827679&page=1

Książka - najlepszy prezent pod choinkę!

Na aukcjach dla Julii Potockiej znajdziesz mnóstwo różnych tytułów. Dla babci, dla żony, dla przyjaciółki. Dla młodszej i nieco starszej. Dla szalonej podróżniczki i młodej matki. Dla lubiącej ambitne wyzwania książkowe i dla takiej, która nie czyta prawie wcale. Książka to dobry prezent dla każdej kobiety. Oto kilka podpowiedzi.

Dla amatorek świadomego życia

Kasia i Zosia Pilitowskie, "Jajko"

Jedz jedno jajko dziennie, codziennie - to recepta na zdrowie i długowieczność, którą na łamach ksiązki “Jajko" dzielą się Kasia i Zosia Pilitowskie, prywatnie mama i córka, właścicielki jednej z krakowskich restauracji.

Ale jajka to nie tylko dobroczynny wpływ na zdrowie. Jajko to wyjątkowy smak i składnik, który na setki sposobów można wykorzystać w tysiącach potraw. Autorki książki dzielą się z czytelnikami najlepszymi przepisami z jajkiem w roli głównej. Jajko z karmelem? Jajecznica z kardamonem? Desery z jajek? Jajko kiszone? Ta książka to prawdziwa skarbnica jajecznych przepisów!

Strona aukcji:

https://charytatywni.allegro.pl/jajko-kasia-i-zosia-pilitowskie-z-dedykacja-i8187532

Anja Rubik, "#sexedpl - rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie"

Ta książka to wyjątkowy, nowoczesny, wszechstronny i bardzo kompetentny podręcznik na temat seksu. Składa się na niego 18 rozmów: odważnych, konkretnych, merytorycznych, pozbawionych stereotypów i pruderii. Kiedy jest najlepsza pora na pierwszy seks? Jaka metoda antykoncepcji jest najlepsza dla konkretnej pary? Co to jest sexting? Czytelnik książki znajdzie odpowiedź na te i wiele innych pytań. Książka powstała przede wszystkim z myślą o młodzieży, choć przyda się ona absolutnie każdej kobiecie, która czuje niedosyt wiedzy na tematy związane z seksem.

Strona aukcji:

https://charytatywni.allegro.pl/anja-rubik-sexedpl-z-autografem-autorki-i8248585

Jessica Meinhard, "Jak jeść słodycze i nie tyć?"

Jeść słodycze i nie tyć? Każda, absolutnie każda kobieta dałaby wiele, by dowiedzieć się, jak to robić. Tymczasem Jessica Meinhard przekonuje, że to możliwe. Co więcej, powołuje się na własny przykład - autorka schudła 17 kilogramów, nie rezygnując ze słodyczy. W książce znajdziemy więc mnóstwo przepisów na ciasta, desery i przekąski, które nie tuczą. Jakich składników użyć do przygotowania smakołyków w wersji fit? Czym zastąpić kaloryczne produkty? Jak robić pyszne desery wegańskie, bez glutenu i bez laktozy? Jessica Meinhard ma tę wiedzę. Warto skorzystać!

Strona aukcji:

https://charytatywni.allegro.pl/jessica-meinhard-jak-jesc-slodycze-dedykacja-i8187475

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje