Reklama

Reklama

Festiwal Kolorów

Wygraj skok na bungee i tysiące kolorów holi na Festiwal Kolorów w Twoim mieście. Dołącz do wydarzenia w swoim mieście na www.facebook/Festiwal.Kolorów i pokaż, które miasto najbardziej potrzebuje kolorów!

Już wystartowała coroczna wielką bitwa miast! Stawką jest kolorowa, beztroska zabawa. Mobilizujcie swoje siły, zaproście znajomych. Pokażcie, że w Waszym mieście drzemie moc kolorów!

W tym roku po raz kolejny mieszkańcy największych polskich miast będą mieli okazję bawić się w tęczy kolorów Holi - trasa Festiwalu Kolorów została już zaplanowana. Rozpoczynamy 20 maja w Poznaniu i co tydzień bawimy się w innym mieście w Polsce. Na naszej liście znajdują się: Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Lublin, Łódź, Cieszyn. Szósta edycja imprezy jak co roku zapewni niezapomniane wrażenia, dużą dawkę pozytywnej energii i niesamowitą atmosferę.

Reklama

Podczas imprezy można ciekawie spędzić czas bawiąc się na koncertach, włączając się do wspólnego tańca, odwiedzając strefy aktywności, próbując smakołyków w strefie foodtrucków, a co najważniejsze wziąć udział w wyrzutach kolorów holi, które sprawiają, że niebo staje się tęczowe, a na twarzach pojawia się uśmiech od ucha do ucha.

Wstęp na Festiwal Kolorów jest darmowy i wolny dla osób w każdym wieku.

Poprzednie edycje Festiwalu cieszyły się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Dołączały kolejne miasta, nowi artyści, a przede wszystkim tłumy zadowolonych i kolorowych uczestników. Mamy nadzieję, że szósta edycja będzie kolejną, w której uda nam się realizować naszą misję i zarażać optymizmem!

Jeśli nie chcecie, aby ominęła Was tegoroczna edycja zaglądnijcie na: www.facebook.com/Festiwal.Kolorow/events/ i dołączcie do wydarzenia w Waszym mieście. Dzięki temu poznacie miejsce, datę, godzinę, harmonogram imprezy, w tym godziny wyrzutów kolorów, a co najważniejsze zyskacie możliwość zgarnięcia ciekawych nagród!

Miasto, które zbierze najwięcej osób dostanie od nas specjalny prezent. Będzie to pula kolorów holi rozdana za darmo, a także atrakcja specjalna: możliwość skoku na bungee.

Patrzysz na  świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wakacje? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się tego lata razem z nami w wielobarwnej chmurze kolorów Holi! Konkurs trwa do 23 kwietnia, macie więc już niedużo czasu na dołączenie do wydarzenia i wzmocnienie swojego miasta!


 

 

 

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje