Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji - trzy dni pełne kabaretowych i muzycznych wrażeń

Organizatorzy Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji zapraszają do Kielc na trzy dni pełne wyjątkowych kabaretowych i muzycznych wrażeń. Spotykamy się od 23 do 25 sierpnia, by wspólnie celebrować zakończenie wakacji w najpiękniejszym amfiteatrze w Polsce.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji
Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji materiały prasowe

Kielecka Kadzielnia pierwszego dnia będzie miejscem niezwykłego wydarzenia - nagrania Polskiej Misji Komicznej - programu Kabaretu Skeczów Męczących, który zdobył uznanie tysięcy widzów na żywo. Drugiego dnia zabierzemy Was w fascynującą muzyczną podróż, podczas której wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy, prezentując Wasze ulubione przeboje lata. Na zakończenie, tradycyjnie, odbędzie się Świętokrzyska Gala Kabaretowa, prezentująca premierowe skecze i najzabawniejszy komentarz najgłośniejszych wydarzeń tego lata.

W piątek lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami? Polska Misja Kosmiczna, uwielbiany program Kabaretu Skeczów Męczących, który na żywo obejrzały już tysiące widzów, będzie realizowany dla telewizji Polsat, a oprawę muzyczną zapewni Marcin Partyka z zespołem The Jobers. Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach. W lekkim stanie nieważkości poczujecie, jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana... i to nie jest nasze ostatnie słowo.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji
Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacjimateriały prasowe

Sobotni wieczór na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w kieleckiej Kadzielni to najważniejsze letnie wydarzenie tego roku! Przebój Lata Radia Zet i Polsatu wypełni najpiękniejszy amfiteatr w Polsce energią i muzyką. Na scenie pojawią się wyjątkowi zagraniczni artyści oraz najpopularniejsze polskie gwiazdy, których utwory dominowały na letnich listach przebojów. Usłyszymy również najnowsze hity, bez których nie wyobrażamy sobie tego lata. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie regularnie będą ujawniani kolejni wykonawcy.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji
Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji materiały prasowe

Świętokrzyska Gala Kabaretowa to od zawsze nieodłączny element Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Tradycyjnie w zabawny sposób podsumujemy kończące się wakacje. Nie zabraknie więc komentarzy do wydarzeń politycznych, obyczajowych i tych ze świata popkultury. Na scenie najlepsi w swoim fachu: gospodarze - Kabaret Skeczów Męczących oraz ich wybitni goście: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Andrzej Poniedzielski, Kabaret K2. Wieczór wraz z KSM poprowadzi Paulina Gałązka. Oprawa muzyczna: Marcin Partyka z The Jobers.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji
Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji materiały prasowe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas