Reklama

Gorący apel wizjonerki Aidy do Polaków. Jej słowa rzucają nowe światło na nadchodzące dni

Aida Kosojan-Przybysz po raz kolejny zwróciła się do Polaków. W swoim przesłaniu zachęca do mocnego wsłuchiwania się w słowa innych. Jak podkreśla, ważna data powinna zwrócić naszą uwagę na powszechny problem. Jej słowa dają do myślenia.

Co przepowiedziała Aida? Jej słowa dają do myślenia

Aida Kosojan-Przybysz jest urodzoną w Gruzji Ormianką. Kobieta przyjechała do Polski w latach 90., osiedlając się tutaj na stałe. Szybko zaskarbiła sobie sporą sympatię Polaków, którzy dziś z niecierpliwością oczekują jej kolejnych przemyśleń, przesłań i wizji. Dziś z jej sugestii i porad dotyczących życia, a przede wszystkim relacji z samym sobą i innymi, korzysta wiele osób.

Aida Kosojan-Przybysz dar jasnowidzenia odziedziczyła po swojej babci. Dopiero jako nastolatka zaczęła jednak świadomie korzystać z tych umiejętności. Wizjonerka miała przepowiedzieć między innymi pandemię, nazywając 2019 rok "rokiem maski". Dziś w jej słowa wierzy cała rzesza Polaków.

Reklama

Zobacz również: Ten tydzień nie należy do najłatwiejszych. Wróżka Anne: tylko nie panikuj!

Aida Kosojan-Przybysz: najnowsze przesłanie. "Bądźmy uważni na siebie i innych"

Wizjonerka Aida prężnie działa w mediach społecznościowych, systematycznie dzieląc się ze swoimi obserwatorami kolejnymi przesłaniami. Wiele osób kieruje się jej radami, z niecierpliwością czekając na kolejne.

Tym razem wizjonerka zaapelowała do Polaków, aby nieco mocniej skupili się na kierowanych w ich stronę słowach. Często zdarza się bowiem, że, pomimo słownych sygnałów, przechodzimy obok niektórych sytuacji obojętnie. Z okazji Światowego Dnia Słuchania Aida Kosojan-Przybysz postanowiła zwrócić uwagę na powszechny problem.

"Dzisiaj Światowy Dzień Słuchania. Nie żyj w biegu, zatrzymaj się na chwilę, otwórz się na siebie i ludzi, na empatię i zrozumienie. Podziel się swoim czasem z tymi, którzy potrzebują twojej obecności. Słuchanie to wielka umiejętność. Czasami minuta Twojej uwagi, może ocalić czyjeś życie" - apeluje wróżka Aida.

Jak dodaje, od milczenia oraz braku uważności rozpoczyna się wiele konfliktów. "Tak wiele konfliktów zaczyna się od milczenia, braku uważności i wysłuchania. Rozpadają się związki i przyjaźnie. Niesłuchany człowiek cierpi, czuje się odrzucony, zapomniany i niekochany. Samotny, zamknięty w sobie, odwraca się od ludzi, od siebie, czasami od życia" - tłumaczy wizjonerka.

Dodaje, że "niesłuchanie to: niemiłość, brak szacunku, brak akceptacji, to unieważnienie". "Bądźmy uważni na siebie i na innych" - apeluje wizjonerka Aida.

Zobacz również: 3 inteligentne znaki zodiaku. Wyróżniają się wysokim IQ. "Tacy geniusze potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | dar jasnowidzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy