Reklama

Horoskop na 2018 rok

Znana wróżka Katarzyna Baranowska sporządziła go specjalnie dla was!

Baran 22.03 - 21.04

Najszczęśliwsze tygodnie: 5-11 marca, 18-24 czerwca, 19-25 listopada

Najlepszy czas dla miłości to drugi tydzień marca - Wenus doda ci wdzięku! W kwietniu oraz na przełomie sierpnia i września nie bierz na siebie zbyt wiele. Pozwól działać bliskim. Listopad i grudzień sprzyjają zacieśnianiu więzi z mieszkającą daleko rodziną. Warto skorzystać z ich zaproszenia i wybrać się z wizytą. Samotne Barany mogą w tych miesiącach zakochać się w osobie z innego miasta.

W 2018 roku trzeba zwrócić większą uwagę na stawy, zęby oraz kości. Nie odkładaj zaleconej rehabilitacji - szybko przyniesie ulgę. Dokuczała ci ostatnio bezsenność? Po 14 maja będziesz łatwiej zasypiać. Zapowiada się świetny koniec roku. 8 listopada Jowisz wejdzie do przyjaznego Baranom znaku Strzelca, zapewniając im doskonałą formę. Poczujesz potężny przypływ optymizmu. Jest też szansa, że uporasz się raz na zawsze z nawracającymi dolegliwościami.

Reklama

Byk 22.04 - 21.05

Najszczęśliwsze tygodnie: 9-15 kwietnia, 16-22 kwietnia, 3-9 grudnia

Byki tęskniące za stabilnym związkiem mają w 2018 roku szansę na spełnienie marzenia. Strzała Amora dosięgnąć cię może w kwietniu. Wtedy też pary przeżyją ponowny rozkwit uczuć. Po 15 maja zaskoczysz krewnych nowym hobby, zawodowymi planami lub miłosnymi decyzjami. Pozwól im oswoić się z sytuacją. W drugiej połowie listopada ucichną rodzinne spory. Przymkniesz oko na wady bliskich. A kuzyni, z którymi w dzieciństwie spędzałaś wakacje, dołączą do paczki twoich przyjaciół.

W tym roku wzmocnisz swoją odporność na infekcje, a wraz z początkiem wiosny przybędzie ci sił witalnych. Nabierzesz ochoty na ćwiczenia i wyciągniesz z piwnicy rower. Od połowy maja powinnaś ostrożniej dobierać kosmetyki i detergenty - wzrośnie ryzyko reakcji uczuleniowej. Na przełomie sierpnia i września znów będziesz w doskonałej formie. To świetny moment na wyjazd w góry. W październiku zadbaj o relaks.

Bliźnięta 22.05 - 21.06

Najszczęśliwsze tygodnie: 14-20 maja, 18-24 czerwca, 6-12 sierpnia

Pod koniec stycznia parom uda się wzniecić w sypialni więcej namiętności, ale łatwo będzie o kłótnie. Na przełomie lutego i marca warto unikać niedomówień, także w relacjach z krewnymi. W pierwszej połowie maja wiosna zagości w twoim sercu. Otoczy cię wianuszek wielbicieli. W listopadzie twoi bliscy będą snuć pełne rozmachu plany. Nie oczekuj jednak, że szybko je zrealizują. W związku miła atmosfera, pod warunkiem że nie zaczniesz przenosić problemów z pracy do domu.

Przez większą część roku zdrowie będzie ci dopisywać. Pilnuj tylko, by nie przeziębić pęcherza. Od 16 maja do 12 sierpnia oraz wczesną jesienią znajdować się będziesz pod opieką dynamicznego Marsa. Zapewni ci dobre samopoczucie. Zachęci do dalekich wypraw, a może nawet do poznawania nowych dziedzin sportu. W drugiej połowie listopada i grudniu uważaj, by się nie przewrócić na oblodzonych chodnikach.

Rak 22.06 - 22.07

Najszczęśliwsze tygodnie: 8-14 stycznia, 3-9 grudnia, 10-16 grudnia

Kontakty z krewnymi - zwłaszcza z najmłodszymi członkami rodziny - przyniosą ci wiele radości. W związkach - namiętnie. Możliwa zmiana trybu życia lub przeprowadzka związana z nową pracą partnera. Poprawi się wasza sytuacja materialna, ale ukochany może stać się teraz nadmiernie oszczędny. Będzie też chciał podejmować za was większość decyzji. Do samotnych Raków szczęście uśmiechnie się późną wiosną lub pod koniec roku. Los połączy cię z osobą nieco starszą.

Nowy rok powitasz w dobrej kondycji fizycznej, gotowa do realizowania planów. Wczesną wiosną trzeba będzie wzmocnić organizm. Bierzesz urlop w drugiej połowie sierpnia lub pierwszej dekadzie września? Nie daj się namówić na wielogodzinne górskie wycieczki. Raczej pozwól sobie na chwile błogiego lenistwa na plaży. W drugiej połowie listopada poczujesz znaczny przypływ sił. W sylwestra zaszalejesz na parkiecie.

Lew 23.07 - 23.08

Najszczęśliwsze tygodnie: 5-11 marca, 12-18 marca, 26 listopada - 2 grudnia

W styczniu chwilowe zamieszanie w sprawach sercowych. Twój partner może być zazdrosny o znajomego z nocy sylwestrowej. Wolne Lwice powinny z rezerwą traktować nowych adoratorów. Na początku lutego w związkach znów zapanuje zgoda, a w marcu osoby marzące o miłości znajdą kogoś do pary. Późną wiosną i latem przyda się w relacjach z najbliższymi więcej dyplomacji. Nie zawsze uda ci się postawić na swoim. W drugiej połowie listopada czeka cię rodzinna impreza.

W styczniu warto działać na zwolnionych obrotach. Musisz zregenerować siły, bo pod koniec 2017 roku miałaś dużo zajęć. Nie zapominaj o badaniach i nie przerywaj kuracji. W lutym i pierwszej połowie marca będziesz wulkanem energii. Latem uważaj na leki i kosmetyki, które mogą zwiększać wrażliwość na słońce. Po 7 listopada duża poprawa samopoczucia - pozbędziesz się trudnych do zdiagnozowania dolegliwości.

Panna 24.08 - 23.09

Najszczęśliwsze tygodnie: 1-7 stycznia, 2-8 kwietnia, 16-22 kwietnia

W nadchodzącym roku wiele uda ci się zmienić na lepsze. W związkach - stabilizacja. Niewykluczona np. wspólna praca. Odnowisz też kontakty z krewnymi, z którymi byłaś na wojennej ścieżce. Samotną Panną zainteresuje się mężczyzna poważnie podchodzący do życia. Całkiem możliwe, że będzie to znajomość z sylwestra 2017 r. W kwietniu masz szansę zrealizować marzenia, na przykład te dotyczące dalekiej podróży.

Świetnej kondycji inne znaki zodiaku mogą ci pozazdrościć! W 2018 roku wszelkie kuracje przyniosą dobry efekt - wzmocnisz się fizycznie i psychicznie. Jeśli wyjeżdżasz na ferie w lutym lub na początku marca, uważaj, gdzie się stołujesz. Najtrudniejsze przedsięwzięcia zaplanuj na okres od 17 marca do 15 maja albo na przełom sierpnia i września. Będziesz wtedy nie do pokonania. W listopadzie i grudniu - dolegliwości ze strony wątroby.

Waga 24.09 - 22.10

Najszczęśliwsze tygodnie: 29 stycznia - 4 lutego, 6-12 sierpnia, 5-11 listopada

Zimowy wyjazd z bliskimi okaże się udany, pod warunkiem że nie będziesz ciągle myśleć o pracy. W kwietniu pilnuj, by krewni nie obciążali cię nadmiernie swoimi sprawami - możesz potrzebować więcej czasu tylko dla siebie. W drugim tygodniu sierpnia łatwo o flirty. Twoje serce jest już zajęte? Znów zaczniesz słyszeć gorące wyznania od swojego partnera. W listopadzie kolejna szansa dla samotnych. Bieg wydarzeń bardzo cię zaskoczy. Niewykluczone, że podczas spotkania z kolegami ze szkolnej ławy ponownie zadurzysz się w swojej sympatii sprzed lat.

W 2018 roku Wagi powinny uważać, by nie poddawać się złym nastrojom - grozi im to szczególnie wczesną wiosną oraz na przełomie sierpnia i września. Luty i pierwsza połowa marca sprzyjają aktywności fizycznej. Możesz śmiało spróbować swoich sił w nieznanym ci dotąd zimowym sporcie. Za to podczas wielkanocnych porządków nie forsuj się, a do zaplanowanego na kwiecień remontu zatrudnij ekipę zamiast sama machać pędzlem. W czerwcu i lipcu będziesz miała dużo energii, ale późnym latem mogą powrócić jakieś niedoleczone dolegliwości. Na szczęście szybko sobie z nimi poradzisz.

Skorpion 23.10 - 22.11

Najszczęśliwsze tygodnie: 1-7 stycznia, 9-15 kwietnia, 24-30 grudnia

Twoje rodzinne relacje staną się czułe i serdeczne. Młodsi krewni zaczną się do ciebie garnąć. Pary o długim stażu nauczą się doceniać codzienne drobne przyjemności. Zaplanują też pełen atrakcji wyjazd we dwoje, nie oglądając się na koszty. Singielki spod Skorpiona mają szansę na trwały związek. Niewykluczone nawet szybkie zaręczyny lub decyzja o wspólnym zamieszkaniu. Choć romantyczne uniesienia nie nastrajają do rozmów o obowiązkach, warto już na początku ustalić podział prac domowych. Dzięki temu w przyszłości uda się uniknąć konfliktów.

Od początku roku aż do 7 listopada Jowisz, planeta szczęścia i pogody ducha, będzie w twoim znaku. Zapewni ci nie tylko świetny nastrój, ale także lepsze zdrowie. Musisz jednak uważać na to, co jesz, bo łatwo teraz o dodatkowe kilogramy. Styczeń rozpoczniesz pełna energii i zapału do działania. Równie dobrze będziesz się czuła wczesną wiosną, choć inni mogą wtedy narzekać na spadek formy. Podczas wakacyjnych eskapad unikaj brawury za kierownicą, zwłaszcza gdy jesteś bardzo zmęczona. W październiku dopaść cię może infekcja z wysoką gorączką, ale bliscy zatroszczą się o ciebie i szybko wyzdrowiejesz.

Strzelec 23.11 - 21.12

Najszczęśliwsze tygodnie: 29 stycznia - 4 lutego, 18-24 czerwca, 5-11 listopada

Pod koniec stycznia zapowiada się ożywienie w sprawach sercowych. Zaangażowane uczuciowo Strzelce wymyślą sposób na przełamanie rutyny w swoim związku, a samotne przejmą inicjatywę w kontaktach damsko-męskich. Na początku marca okaż więcej zainteresowania i troski najbliższym, choć może cię irytować ich nieporadność. Przełom czerwca i lipca sprzyja pielęgnowaniu rodzinnych więzi, wizytom u dalszych krewnych, wspólnym podróżom. Na początku listopada odkryjesz razem z domownikami ciekawe nowe hobby, co jeszcze bardziej zbliży was do siebie.

W 2018 roku Strzelce powinny uważać na wilgoć i zimno, a zwłaszcza dbać o to, by nie przeziębić zatok. Noś czapkę! Luty to doskonały moment na zimowy wyjazd. Mars w znaku Strzelca doda ci animuszu. Późną wiosną i wczesną jesienią też będziesz okazem zdrowia. Nie zmęczy cię regularne ćwiczenie czy praca na działce. W drugiej połowie listopada warto zwolnić tempo, więcej odpoczywać i porządnie się wysypiać. Choć możesz być trochę osłabiona, nie grozi ci jesienna chandra. Wręcz będziesz zarażać innych dobrym humorem i optymistycznym podejściem do życia.

Koziorożec 22.12 - 20.01

Najszczęśliwsze tygodnie: 1-7 stycznia, 8-15 stycznia, 10-16 grudnia

Niejeden Koziorożec, żyjący w nieformalnym związku, zdecyduje się na ślub. Niewykluczone też, że długoletni małżonkowie postanowią przeprowadzić się w miejsce, w którym zawsze chcieli zamieszkać. Po 14 maja może ucieszyć cię wiadomość, że ktoś z krewnych spodziewa się dziecka. Będziesz doradzać i wspierać przyszłych rodziców. Bliscy traktować cię będą jako autorytet także w wielu innych kwestiach. Uważaj jednak, by nie być wobec nikogo zbyt surowa. Samotny Koziorożec stanie się teraz bardzo ostrożny w sprawach uczuciowych. Osoba, która zechce zdobyć jego serce, będzie musiała udowodnić, że jest godna zaufania.

W roku 2018 trzeba szczególnie zadbać o kręgosłup i stawy. Lepiej też trzymać się ściśle wskazówek uznanych specjalistów zamiast testować na sobie kuracje opisane w internecie. Gnębi cię trudna do rozpoznania choroba? Trafisz w końcu do lekarza, który postawi właściwą diagnozę. Niemal przez cały rok będzie rozpierać cię energia. Jej nadmiar chętnie spożytkujesz, uczestnicząc w sportowych zajęciach w grupie, a podczas wakacyjnego wyjazdu na przełomie sierpnia i września okażesz się niestrudzonym piechurem.

Wodnik 21.01 - 18.02

Najszczęśliwsze tygodnie: 29 stycznia - 4 lutego, 12-18 marca, 6-12 sierpnia

W 2018 roku mocniej zaangażujesz się w działalność społeczną. Nie zaniedbuj jednak życia osobistego. W styczniu zwróć większą uwagę na potrzeby bliskich. Pod koniec miesiąca to właśnie ty znajdziesz sposób na zażegnanie rodzinnego konfliktu. Od 16 maja do 12 sierpnia, a także na początku jesieni, będziesz sprawować w domu niepodzielne rządy. Jeśli nie masz nikogo u swego boku, uda ci się w tym czasie zdobyć serce wymarzonej osoby. Po 14 listopada zacieśnią się też twoje kontakty z kuzynami w podobnym wieku.

Przez większą część roku będziesz w niezłej formie. Jednak nie bagatelizuj nawet drobnych dolegliwości. Pamiętaj też, że możesz wspomóc swoją odporność, np. dbając o dietę i odpowiednią ilość snu. W styczniu chwilowy spadek kondycji. Nie porywaj się na przedsięwzięcia wymagające dużego wysiłku fizycznego. Gdy nadejdą ciepłe wiosenne dni, ruch na świeżym powietrzu pomoże ci się odstresować i lepiej sypiać. Od 11 września do połowy listopada będziesz wytrwale realizować ambitne plany, ale możesz nerwowo reagować na nieprzewidziane sytuacje. Znajdź więc czas na relaks, najlepiej w miłym rodzinnym gronie.

Ryby 19.02 - 21.03

Najszczęśliwsze tygodnie: 8-14 stycznia, 2-8 kwietnia, 24-30 września

Mars i Jowisz w namiętnym znaku Skorpiona ożywią w styczniu niejeden długoletni związek, zaś singielkom spod Ryb zapewnią powodzenie u mężczyzn. W lutym i pierwszej połowie marca możesz być tak pochłonięta pracą, że bliscy zaczną narzekać na twoją częstą nieobecność w domu. Poświęć im więcej czasu! Na przełomie maja i czerwca miłosne niespodzianki. Niewykluczone, że spojrzysz cieplej na któregoś ze swoich dobrych kolegów. W połowie listopada staniesz się bardziej wojownicza i podczas rodzinnych dyskusji będziesz umiała postawić na swoim.

Rok 2018 sprzyja wyjazdom - nie zmęczy cię długa podróż, szybko zaaklimatyzujesz się w nowym miejscu, a jedzenie poza domem ci nie zaszkodzi. Raczej nie będziesz teraz podatna na grypę. A jeśli już złapiesz infekcję, szybko wrócisz do zdrowia. Jedynie w lutym i pierwszej połowie marca możesz mieć słabszą odporność. W mroźne dni ciepło się ubieraj i nie oszczędzaj na ogrzewaniu. Pod koniec roku zadziwisz bliskich doskonałą formą. Gdy innych dopadną jesienne smutki, ty będziesz tryskać energią. Uważaj jednak, by nie obciążać nadmiernie wątroby. Podczas świąt zrezygnuj z ciężkostrawnych potraw.

Naj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama