Reklama

Jackowski już zna wynik? Jasnowidz podzielił się zaskakującą wizją

Polska zmierzy się z Argentyną w swoim ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw świata. To najważniejsze wydarzenie w polskiej piłce nożnej od ponad 30 lat. Czy drużynie Biało-Czerwonych uda się w końcu wyjść z grupy? Popularny polski jasnowidz Krzysztof Jackowski zabrał głos w tej sprawie.

"Super Express" poprosił o wytypowanie wyniku meczu Polska-Argentyna Krzysztofa Jackowskiego. Popularny polski jasnowidz w rozmowie z tabloidem zdradził, co zobaczył w swojej wizji.

Polska - Argentyna. Kto wygra mecz? Jackowski przepowiada

Najpierw Jackowski porównał mecz piłki nożnej do totolotka, a następnie rozpoczął przepowiednię dotyczącą wyniku meczu, który zostanie rozegrany wieczorem 30 listopada. Znany jasnowidz przyznał w rozmowie z "Super Expressem", że "nie jest rzeczą prostą, a prawie że niemożliwą,, wytypować wynik meczu, który przez prawie dwie godziny wiąże się w różne wypadkowości".

Reklama

Jak może się zakończyć spotkanie Polski i Argentyny? Jackowski zaznaczył, że nawet gdyby znał wynik, to i tak by go nie zdradził. Powód? Jasnowidz nie chce psuć nikomu dobrej zabawy.

- Bo przecież sport jest po to, żeby się wszyscy bawili i emocjonowali. Ja powiem coś takiego, że nie oceniajmy sportu tylko i wyłącznie pod względem wygranej. Oceniajmy sport, że ma taką zaletę i wadę, że są i wygrane, i przegrane. Jeżeli przegramy, to bądźmy dla swoich zawodników wyrozumiali - przekazał w rozmowie z "Super Expressem" Jackowski.

A odpowiedź na pytanie, kto wygra mecz - Polska czy Argentyna, poznamy 30 listopada. Początek spotkania punktualnie o godzinie 20.00.

Sprawdź:

Losowanie w grupie mistrzostw świata? Żadna abstrakcja, to się zdarzałoJackowski alarmuje: "Świat zmierza w złym kierunku"

Mundial 2022. Mecz Polska-Argentyna

Starcie między Polską a Argentyną będzie miało kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o wygląd tabeli grupy C na mundialu w Katarze. Jeżeli Biało-Czerwoni wygrają środowe spotkanie, zapewnią sobie awans z pierwszego miejsca. 

Remis również go zapewni, ale nie wiadomo, z której pozycji. Porażka z Argentyną oznaczałaby, że o dalszych losach na mundialu podopiecznych Czesława Michniewicza zadecyduje wynik meczu między Arabią Saudyjską a Meksykiem.

Polscy piłkarze po raz pierwszy od 1986 roku mają szansę na wyjście z grupy podczas mistrzostw świata. Byłby to największy sukces polskiej reprezentacji w piłce nożnej, nie licząc medalu igrzysk olimpijskich w Barcelonie i ćwierćfinału Euro 2016.

***

Zobacz również:

Matka córki Rzeźniczaka nie zostawia na nim suchej nitki. "Skrzywdził synka i krzywdzi córkę, ale z tego w przyszłości ona go rozliczy"

Jako dziecko była słynną Małą Miss. Jak dziś wygląda Eden Wood?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy