Reklama

Reklama

Jackowski alarmuje: „Świat idzie w złym kierunku”. Wizja dotycząca wojny zaczyna się spełniać?

Przyszły rok, zgodnie z wizją Krzysztofa Jackowskiego, ma być jeszcze trudniejszy, niż obecny. Czeka nas nie tylko ogromny kryzys, ale również bezrobocie i lęk. Co więcej, świat może czekać kolejna wojna. Jasnowidz nie ma dobrych informacji. „Nie możemy tego lekceważyć!” – ostrzega.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Swoimi wizjami i przeczuciami regularnie dzieli się podczas spotkań live na platformie Youtube. Niedawno jasnowidz alarmował o przerażających obrazach, które zobaczył w swojej głowie, a które są związane z 2023 rokiem. Nazwał go zdecydowanie trudniejszym, niż obecny.

Zobacz również: Wizjonerka w mocnych słowach ostrzega Polaków. Pod postem duże poruszenie

Reklama

Wizja Krzysztofa Jackowskiego na 2023 rok. Jego słowa przerażają

Jednym z obrazów, które przedstawił swoim fanom Krzysztof Jackowski, jest wizja infekcji, podobnej do grypy, na którą będą zapadać głównie dzieci. Ta ma pojawić się już pod koniec tego roku. To jednak nie jedyna obawa jasnowidza. Wizjoner przewiduje bestialski atak, który ma wywołać ogromny lęk.

Zaznaczył, iż na podobny konflikt wskazywał już od wielu miesięcy.

Zobacz również: Upiorna wizja Jackowskiego na 2023 rok. Najgorsze wydarzy się wiosną!

"To moment, w którym należy bić na alarm". Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości

"Jest moment, że czas bić na alarm" - zaznaczył, wskazując na sytuację, która miała miejsce 13 listopada w Stambule. W stolicy Turcji wybuchł bowiem ładunek, który zabił sześć osób, raniąc jednocześnie kolejnych 81 osób. Krótko potem Turcja oskarżyła o atak Kurdów. Żadna z dwóch organizacji, na które wskazała Ankara, nie przyznała się jednak do zorganizowania ataku.

"Tureckie siły zbrojne użyją przeciw kurdyjskim bojownikom czołgów i wojsk lądowych tak szybko, jak to możliwe" - zapowiadał wówczas prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan. Do jego słów nawiązał Krzysztof Jackowski.

Zobacz również: Erdogan grozi Kurdom. "Użyjemy czołgów i wojsk lądowych"

"Świat idzie w bardzo złym kierunku". Oto, co zobaczył Krzysztof Jackowski

Jasnowidz Jackowski zaznaczył, iż w jego wizjach przyszły rok wygląda fatalnie, nie tylko ze względów ekonomicznych. Dodał, iż "niedługo możemy mieć obawę nie tylko o to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, ale również o to, co dzieje się na Bliskim Wschodzie".

"Obawiam się, że wkraczamy w o wiele gorszą sytuację, jaką mieliśmy od ostatnich prawie trzech lat. To się zaczyna zazębiać. Z przerażeniem obawiam się, że ta moja wizja, którą wielokrotnie państwu mówiłem, zaczyna mieć swoje miejsce w czasie" - dodał.

Krzysztof Jackowski stwierdził, iż prawdopodobnie ziszcza się drugi konflikt na świecie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | wizja | wojna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy