Reklama

Jasnowidz Jackowski i Ator: III wojna światowa już się rozpoczęła. Straszna wizja przyszłości Polski

Jasnowidz Krzysztof Jackowski kilkanaście godzin temu przeprowadził transmisję na żywo, w której wziął udział także Krzysztof “Ator” Woźniak. Wizja wyłaniająca się z ich rozmowy nie napawa optymizmem, pomimo podpisu pod filmem “Wreszcie coś pozytywnego”. Panowie zgodnie stwierdzają, że III wojna światowa już się rozpoczęła. A wizja przyszłości Polski kreowana przez Krzysztofa Jackowskiego może przerazić.

III wojna światowa już się toczy

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz, który już niejednokrotnie przewidywał losy świata. Tym razem podczas transmisji na żywo w serwisie YouTube spotkał się z Krzysztofem “Atorem" Woźniakiem — komentatorem, youtuberem, kandydatem na posła z ramienia partii KORWiN oraz celebrytą. Panowie rozmawiali o aktualnej sytuacji. Obydwaj zgodnie stwierdzili, że oczekiwanie na III wojnę światową nie ma sensu, bo już się ona toczy

Komentarzy byli też zgodni co do wzrostu wartości złotówki. Choć uważają, że jest to pozytywna wiadomość, zlecają jednak w tej kwestii ostrożność — ich zdaniem jest to chwilowy wzrost. Jak wyraził się jasnowidz Jackowski: 

Reklama

Zobacz również: Krzysztof Jackowski alarmuje. Wskazał konkretną część Polski! "Najgorsze przed nami"

Krzysztof Jackowski uważa, że w 2035 r. może nie być już Polski?

Podczas transmisji Krzysztof Jackowski odniósł się także do swoich przewidywań względem najbliższej przyszłości Polski. Mówił między innymi o elektrowniach atomowych. Jasnowidz uważa, że rzeczywiście może dojść za 10 - 15 lat, do ich budowy, ale zaznaczył również, że jego zdaniem jest to optymizm, który rząd próbuje wzbudzić w Polakach. Krzysztof Jackowski ostrzega: 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał w 2022 roku wiele wizji! Przerażał tymi słowami

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | jasnowidz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama