Reklama

John D. Krumboltz, Al S. Levin, Szczęście to nie przypadek

Przypadkowe wydarzenia często wpływają na nasze życiowe decyzje bardziej niż starannie przemyślane plany.

Nieoczekiwane spotkanie, spontaniczna decyzja o wyjeździe, wakacje pod wpływem impulsu, nowe hobby - ile razy tego typu doświadczenia w zaskakujący sposób wpływały na twoje życie prywatne i zawodowe?

 "Szczęście to nie przypadek" to inspirujący poradnik dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć, jak osiągnąć i pielęgnować szczęście. Autorzy książki pokazują, że warto podejmować działania i otwierać się na nowe możliwości nawet wtedy, gdy nie jesteśmy pewni, jaki będzie ich rezultat. Radzą też, aby nie trzymać się kurczowo swoich planów i nie dać się zamknąć w pułapce złych wyborów.

Reklama

 Dzięki książce:

  • staniesz się szczęśliwszą osobą, która z radością wita każdy nowy dzień,
  • nauczysz się nadawać swojemu życiu odpowiedni kierunek,
  • zaczniesz wykorzystywać wszystkie pojawiające się szanse.

 

Czasem jesteśmy tak skupieni na dążeniu do jednego celu, że ignorujemy lub wręcz odrzucamy inne pojawiające się propozycje. Nie znamy wszystkich możliwości, jakie otwierały się przed bohaterami naszych opowieści. Nigdy też się nie dowiemy, co by się stało, gdyby podążyli inną ścieżką. Rada: otwórz się na nowe możliwości (fragment książki).

  Informacje o autorach:

 John D. Krumboltz - autor znanych i cenionych publikacji z dziedziny budowania kariery i doradztwa zawodowego. Jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego i Amerykańskiego Towarzystwa Rozwoju Nauki. W 2004 roku Amerykańskie Towarzystwo Poradnictwa przyznało mu zaszczytny tytuł Żywej Legendy Doradztwa. Obecnie wykłada psychologię na Uniwersytecie Stanforda.

 Al S. Levin - autor wielu publikacji poświęconych rozwojowi zawodowemu, wykładowca na Kalifornijskim Uniwersytecie Stanowym w Sacramento. Przez wiele lat prowadził wykłady, warsztaty i prezentacje w zakresie doradztwa i rozwoju zawodowego w całych Stanach Zjednoczonych.

 

 

 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: książka | szczęście

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy