Reklama

Kobieta znikąd, Mary Kubica

Niewyjaśnione zaginięcie, tajemnicza nieznajoma i opuszczony dom. Nowa powieść mistrzyni thrillera psychologicznego.

15 lutego 2017 nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się powieść "Kobieta znikąd" autorstwa Mary Kubicy. To opowieść o tajemniczej kobiecie, która pojawia się w pewnym miasteczku i budzi niepokój jego mieszkańców.

Pewnego dnia Esther Vaughan znika bez śladu. Współlokatorka odnajduje w jej rzeczach niepokojące listy, pełne miłosnych wyznań i jawnych pogróżek. Jeżeli napisała je Esther, to cierpi na poważne zaburzenia i może być niebezpieczna.

Tego samego dnia w pewnym miasteczku pojawia się tajemnicza kobieta. Nikt nie wie, jak naprawdę się nazywa ani skąd pochodzi. Gdy zamieszkała w ponurym, zrujnowanym domu, stało się jasne, że szuka kryjówki. Kogo się boi? Przed kim ucieka? A może to nie ona jest ofiarą, tylko cierpliwie czeka, aż ktoś wpadnie w zastawioną przez nią pułapkę?

Reklama

O autorce

Mary Kubica to amerykańska powieściopisarka. Jej pierwsza powieść "Grzeczna dziewczynka", podobnie zresztą, jak kolejna "Zajmę się Tobą", znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa. Ukończyła historię i literaturę amerykańską na Miami University in Oxford, w Ohio. Na świecie zdobyła sławę jako autorka thrillerów psychologicznych.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy