Reklama

Reklama

Komunijne przyjęcie miło i przyjemnie

W maju i czerwcu Pierwsze Komunie to jedne z popularniejszych ceremonii. Na ulicach widać odświętnie ubrane dzieci udające się w soboty i niedziele na Komunię, a w dni powszednie na obchody białego tygodnia. Komunia to ważne wydarzenie duchowe dla dzieci i ich rodzin, to także powód do świętowania. Całe rodziny spotykają się i celebrują.

Dawniej w większości imprezy komunijne odbywały się w domach - uroczysty obiad, prezenty, ciasto i koniec. Teraz większość ludzi korzysta z szerokiej oferty lokali gastronomicznych. Nawet jeśli zapada decyzja o zaproszeniu gości do domu wspierane jest to pomocą firm cateringowych.    

Teraz mówi się nawet, że Komunia to małe wesele, a rodzice prześcigają się w pomysłach, żeby ten dzień był dla ich pociech i gości wyjątkowy. Tym bardziej cała organizacja tego wielkiego dnia, bez fachowej pomocy wydaje się być praktycznie niemożliwa.

Reklama

Wypożyczalnia Gastro Magic Service (www.gastrowypozyczalnia.pl) zaprasza organizatorów przyjęć komunijnych po szeroko pojęty sprzęt gastronomiczny dopasowany do potrzeb i charakteru uroczystości. Stoły, obrusy, krzesła, komunijne pokrowce oraz szeroki wybór szkła i porcelany to tylko niektóre produkty z oferty GMS. Jesteśmy przekonani, że na bufetach stworzonych z asortymentu Wypożyczalni Państwa potrawy będą prezentowały się zjawiskowo.

Ciekawym i oryginalnym pomysłem na deser przy okazji takiej uroczystości są świeże owoce w płynnej czekoladzie. Tu GMS proponuje różnego rodzaju i rozmiaru fontanny czekoladowe wraz z niezbędnym akcesoriami.

Planując komunijne garden party też śmiało można zgłaszać się do Gastro. Białymi namiotami, stołami i ławami, czy parasolami w kolorze ecru wyczarować można piękną scenografię. Do tego dekoracje kwiatowe w pastelowych kolorach. Pozostaje tylko czekać na gości i świętować. Co ważne wypożycza się czyste rzeczy, a oddaje brudne, nie trzeba tracić czasu na zmywanie.

Całą ofertę Wypożyczalni Gastro Magic Service znajdą Państwo na stronie www.gastrowypozyczalnia.pl. Można też zobaczyć sprzęt w showroomie w siedzibie firmy (Bronisze Jawczyce, ul. Piastowska 65).

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje