Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski zapowiedział „rok konfrontacji”. To ma się wydarzyć

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się z internautami swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Podczas audycji na żywo zamknął oczy i pogrążył się w myślach. Po chwili powrócił z niepokojącą przepowiednią. Jackowski określił nadchodzący rok 2023 "czasem konfrontacji". Według niego przyszłe miesiące będą wyjątkowo trudne. Dlaczego?

Krzysztof Jackowski znów podzielił się przeczuciami. Zamknął oczy i to zobaczył

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce.  Regularnie dzieli się z internautami swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. W transmisjach na YouTube mówi, co jego zdaniem  wydarzy się już niedługo. Niestety, przepowiednie jasnowidza rzadko napawają optymizmem.  Znacznie częściej są  zapowiedzią nadchodzących kryzysów. 

Podobnie było także i tym razem. Krzysztof Jackowski podczas najnowszej transmisji zamknął oczy i pogrążył się w rozważaniach dotyczących przyszłości. Na  początku audycji zaznaczył, że zamierza wyłączyć logikę, by nie sterować swoimi wizjami. Przyznał, że chce dać się ponieść intuicji.

Reklama

Zobacz również: Krzysztof Jackowski spojrzał na mapy. Teraz ostrzega świat

"Wyciekną raporty". Krzysztof Jackowski pogrążył się w myślach

Krzysztof Jackowski na początku transmisji zauważył, że obecnie na świecie - także w Polsce - sytuacja się uspokoiła. Chociaż za naszą wschodnią granicą nadal trwa wojna, do kolejnych informacji z frontu podchodzimy znacznie mniej emocjonalnie. Jackowski jest jednak zdania, że przestój nie potrwa długo i skończy się nagle. Już wkrótce - jeśliby wierzyć jego przekonaniom - rozgorzeje kryzys, który na nowo obudzi społecznie niepokoje. Z czym będzie związany?

Jackowski zaznaczył, że wspomniany lęk społeczny może być wynikiem głośnej afery dotyczącej medycyny, która - według niego - już niedługo wybuchnie. 

"Będzie wokół tego wielka afera. (...) Zrobi się straszny bajzel. Niektóre media będą to ignorować, ale inne będę to podnosić do wielkiej afery" - zaznaczył. Zdaniem Jackowskiego wyciek ważnych danych sprawi, że niektórzy politycy zażądają otwartego śledztwa. 

Zobacz również: Upiorna wizja Jackowskiego na 2023 rok. Najgorsze wydarzy się wiosną!

Co dalej z wojną? Krzysztof Jackowski alarmuje

W dalszej części transmisji Krzysztof Jackowski nawiązał do trwającej w Ukrainie wojny. Stwierdził, że nadchodzący rok pod wieloma względami będzie "czasem konfrontacji". Zdaniem Jackowskiego wojna "nagle się skotłuje"  i "odżyje" do tego stopnia, że cały świat znów będzie o niej mówić.  "To dotknie również Polskę" - skwitował Jackowski stanowczo.

Jasnowidz jest zdania, że eskalacja konfliktu może doprowadzić do skażenia środowiska. Przyznał, że w jego odczuciu zanieczyszczeniu mogą ulec wody. "Coś spanie do wody, do zbiornika z wodą. Na pewno zagrożenie nastąpi od wybuchu, od bombardowania" - powiedział.

Wizjoner przyznał, że świat nawiedzi niewidzialny wróg, a społeczeństwo znów ogarnie niepokój. Zdaniem jasnowidza lęk może być związany ze wspomnianym zanieczyszczeniem środowiska. "Ludzie się będą bali czegoś, czego nie będą widzieć. Ten lęk będzie w moim odczuciu celowo wywołany. Będzie to lęk duży, nie tylko w jednym miejscu. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. "Patrzę w dół, a tam potężny obszar płonie"

Podziel się swoimi lękami i obawami. Wygadaj się anonimowo

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | jasnowidz | przepowiednie na 2023 rok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy