Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski spojrzał na mapy. Teraz ostrzega świat

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z internautami swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Niestety najpopularniejszy jasnowidz w Polce rzadko miewa optymistyczne wizje. Zazwyczaj przepełniają go leki i niepokoje. Kilka dni temu zabrał głos w sprawie potencjalnego uderzenia bomby atomowej. Spojrzał na mapy poszczególnych państw i wskazał - jego zdaniem - zagrożone atakiem państwa.

Popularność Krzysztofa Jackowskiego nie słabnie

Krzysztof Jackowski jest zdecydowanie najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce. Aktywnie prowadzi swój kanał na YouTube. Podczas transmisji na żywo regularnie dzieli się z internautami przychodzącymi do niego znienacka przeczuciami. Jackowski, analizując wydarzenia polityczne i gospodarcze, próbuje przewidzieć, co może wydarzyć się w przyszłości.  

Filmy jasnowidza należy traktować z przymrużeniem oka. Mimo to cieszą się one ogromnym zainteresowaniem internautów. Kanał Jackowskiego subskrybuje bowiem prawie 300 tys. użytkowników YouTube. Takie zasięgi robią wrażenie.

Reklama

Jackowski rzadko mówi o rzeczach napawających optymizmem. Znacznie częściej zapowiada nieszczęścia,  zwiastuje kryzysy i nadciągające konflikty. Kilka dni temu postanowił podzielić się z internautami najnowszym przeczuciem. Co zobaczył tym razem?  

Zobacz również: Jackowski aż złapał się za głowę. Czegoś takiego jeszcze nie widział

Krzysztof Jackowski powrócił z niepokojącą wizją. Spojrzał na mapy państw

Jackowski zatytułował najnowszą transmisję "Moje poczucia z map państw". Na początku live’a zaznaczył, że wydrukował mapy poszczególnych państw i spoglądając na nie, zamierza przewidzieć, jak będzie wyglądała przyszłość tychże terenów.

W dalszej części transmisji Krzysztof Jackowski zdradził, co dokładnie zamierza wyczytać z kartek, które zgromadził przed sobą. Podkreślił, że zajmie się tematem, który nurtuje świat już od kilku miesięcy. Władimir Putin wciąż straszy, że jeśli Ukraina nie zrezygnuje z obrony, nie zawaha się użyć broni jądrowej. Jasnowidz, wpatrując się w mapy, postanowił sprawdzić więc, czy wyczuje nadciągające zagrożenie w postaci uderzenia bomby atomowej.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski mówi o przyszłości Polski. "Idzie to wręcz w gorszą stronę"

Krzysztof Jackowski nie poprzestał jednak na tym  przeczuciu. Postanowił iść o krok dalej i podać nazwy konkretnych państw - jego zdaniem - zagrożonych ewentualnym atakiem. "Południowa część Iranu, czyli od strony Pakistanu, Afganistanu" - wymienił niemalże jednym tchem jasnowidz.

***

Zobacz również:

Przepowiednia Aidy. Co zobaczyła wizjonerka?

Przepowiednia z Valdres. Co zobaczyła 90-letnia Norweżka?

Te znaki zodiaku będą mieć szczęście w finansach w 2022 roku!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | jasnowidz | wizje przyszłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy