Reklama

Reklama

Liczyła na totalną metamorfozę. Tak potraktowała ją fryzjerka

Na TikToku rekordy popularności biją metamorfozy. Jedną z nich opublikowała fryzjerka Cassie Jo Anderson. Klientka chciała totalnej zmiany fryzury. Oto co zrobiła z jej włosami.

Czasami przychodzi taki moment, kiedy czujemy potrzebę zmiany naszego wizerunku. Wtedy rozwiązaniem jest wizyta w salonie fryzjerskim. 

Niewiele kobiet decyduje się jednak na nową fryzurę, nie wiedząc, co dokładnie fryzjer zamierza zrobić.

Klientka, która przyszła do salonu Cassie Jo Anderson podczas wizyty poprosiła, by celowo nie mówiła jej o tym, co robi z jej włosami. Kobieta liczyła na totalną zmianę, dlatego też dała stylistce wolną rękę, by robiła wszystko, co tylko chce. Nie dała jej żadnych wskazówek. 

Fryzjerka stwierdziła, że włosy były zniszczone, z tendencją do puszenia się i zdecydowanie potrzebowały odświeżenia. 

Reklama

Pierwszym krokiem było obcięcie kilku centymetrów włosów, które sięgały aż za ramiona. Kobieta wyszła więc z salonu z long bobem i odświeżonym kolorem. "Wydaje mi się, że zrozumiałam polecenie" - tak właśnie fryzjerka podsumowała swoją pracę. 

Internauci byli zgodni, że to zmiana na plus i fryzjerka sprostała zadaniu. Oprócz tego byli w szoku, że klientka obdarzyła ją aż takim zaufaniem.

Cassie Jo Anderson wyznała, że kobieta na nagraniu regularnie odwiedza jej salon i nie był to pierwszy raz, kiedy poprosiła o taką metamorfozę. 

Czytaj więcej:

Włosy wróżki to hit! Czym się charakteryzują?

Odmładzający hit: Dowodem skuteczności wygląd Meghan Markle

Szmaragdowe paznokcie to teraz hit. Odważysz się je zrobić?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: metamorfoza | zmiana fryzury | TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje