Reklama

Reklama

Linia na dłoni ma pochodzić od Anioła Stróża. Jakie jest jej znaczenie?

Linie papilarne na naszych dłoniach mają wiele znaczeń w chiromancji, czyli w sztuce czytania z dłoni. Jedną z ważnych linii jest wyjątkowym znakiem od niebios. To linia Anioła Stróża. Co ona oznacza i gdzie się znajduje?

Czym jest chiromancja? Linie, które mówią wiele

Sztuka wróżenia z ręki, chiromancja, była już znana od starożytnych czasów. To interpretacja i analiza przebiegu linii papilarnych na wewnętrznej części dłoni, jej ułożenia, kształtu palców. 

 Sztuka ta narodziła się w Egipcie, Syrii lub Chinach i była traktowana niezwykle poważnie, jako nauka. Z czasem jednak zaczęła być kojarzona z wędrownymi wróżkami i zabawą. 

W ramach rozrywki ludzie często chcieli wiedzieć, co ich czeka w życiu. Jednak czytanie z dłoni jest niezwykle złożone i wymaga sporej wiedzy. Każda linia i jej przebieg oznaczają co innego. 

I tak chociażby wyróżniamy linię życia, linię głowy, linię serca, linię losu, linię słońca i linię Merkurego.   

Znajdziemy także linię Anioła Stróża, która wywołuje niemałe kontrowersje. Gdzie się znajduje i co oznacza?

Reklama

Linia Anioła Stróża. Sprawdź, czy ją masz

Wyjątkowa linia, linia Anioła Stróża biegnie na lewej lub prawej ręce równolegle do linii życia, a ta z kolei biegnie od skraju dłoni pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym i dalej przebiega łukiem, okrążając część kciuka. 

Linia Anioła Stróża znajduje się bliżej kciuka i czasem trudno ją w ogóle dostrzec, a... nie każdy ją posiada. Linię Anioła Stróża mają na swojej dłoni tylko wybrańcy. 

Ci, którzy ufają chiromancji, wierzą w to, że osoby mające linię Anioła Stróża są wyjątkowe i w swoim życiu mają często do czynienia z cudami. Można spotkać się z opiniami, że osoby posiadające ją na swej dłoni często wychodzą całe z niewyobrażalnych opresji i katastrof, bo opiekę nad nimi roztacza sam Anioł Stróż. 

Osoby te mają także silny charakter i wyróżniają się na tle tłumu. Wytrwale dążą do wyznaczonego celu i rzadko się załamują. Znaczenie ma też to, na której ręce pojawia się znak od Anioła Stróża. 

Jeżeli znajdzie się on na lewej dłoni w momencie urodzin, to znak, że opieka niebiańskiej istoty jest dziedziczona po przodkach, a jeżeli pojawi się na prawej dłoni w pewnym momencie naszego życia, to jest to uznawane za nagrodę za ważne i bohaterskie zachowanie. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: linia anioła stróża | Anioł stróż | chiromancja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy