Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan jako Wikingowie. Tak obchodzili Halloween

Małgorzata Rozenek-Majdan już tradycyjnie zaskakuje swoich fanów w Halloween. Tym razem wraz z rodziną postanowiła przebrać się za bohaterów serialu "Wikingowie".

Para opublikowała zdjęcia z sesji, na której wszyscy członkowie rodziny zostali przebrani za postacie z hitowej produkcji.

Na zdjęciach możemy podziwiać dopracowane stylizacje, fryzury oraz makijaż. Małgosia odwzorowała wygląd Lagerthy, z kolei Radka widzimy jako Ragnara Lodbroka. Nie zabrakło także ukochanych psów.

Halloween 2022. Ragnar, Lagertha, Wieszcz, Floki, Dzidziuś Vikinga i #gangmajdana jako #ganglodbroka. Kto widział "Wikingów", ten wie - napisała. 

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Większość fanów była zachwycona pomysłowością i wykonaniem strojów, które zaprezentowała Małgosia wraz z rodziną.

Reklama

Pojawiły się też głosy, że świętowanie Halloween nie powinno mieć miejsca i że najmłodszy syn Rozenek nie był zadowolony z takich przebieranek oraz sesji zdjęciowej.

Jednak większość komentujących uznała, że pomysł na sesję jest bardzo fajny, a maluchowi na pewno na planie zdjęciowym nie działa się żadna krzywda. 

Gwiazda również postanowiła odpowiedzieć na uszczypliwe komentarze. "Widziałaś kiedyś uśmiechniętego wikinga?" napisała w odpowiedzi Rozenek. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan | Halloween

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy