Reklama

Reklama

​Miłośniczki Czekolady i ślub

"Miłośniczki Czekolady i ślub" autorstwa Carole Matthews to optymistyczna opowieść o grupie kobiet, które zmagają się z życiowymi problemami i z pozytywną energią stają przed wyzwaniami codzienności.

Dziewczyny z Klubu Miłośniczek Czekolady już się cieszą na ślub roku, ale życie jak zwykle mnoży przeszkody...

Lucy musiała odejść z pracy w kawiarence Czekoladowe Niebo. Czy powinna skorzystać z pomocy dawnego narzeczonego - osoby absolutnie niegodnej zaufania?

Nadia ma wreszcie szansę na miłość, ale związek z Jamesem oznacza dla niej wyjazd z Londynu.

Autumn nie może się doczekać niezwykle ważnego spotkania ze swoim dzieckiem, którego nie widziała od wielu lat, ale pojawiają się nieoczekiwane komplikacje.

Chantal wiele przeszła, w końcu znalazła szczęście, lecz złe wieści wywrócą jej świat do góry nogami.

Reklama

W trudnych chwilach jak zwykle niezawodna okazuje się przyjaźń i... duża porcja czekolady.

"Miłośniczki Czekolady i ślub" to kontynuacja losów bohaterek zabawnych i wzruszających powieści "Klub Miłośniczek Czekolady", "Dieta Miłośniczek Czekolady" i "Święta Miłośniczek Czekolady".

O autorce

Carole Matthews to popularna brytyjska pisarka, znana z pełnych humoru powieści dla kobiet. Na swoim koncie ma 27 powieści, z których wiele znalazło się na listach bestsellerów "Sunday Times" i "USA Today".

Jej książki wydano w 31 krajach i sprzedano w liczbie 4,5 miliona egzemplarzy. W Polsce znana jest z powieści takich jak "Z tobą lub bez ciebie" i "Cukiernia w ogrodzie". Największą popularność przyniosła jej seria o Klubie Miłośniczek Czekolady.

"Miłośniczki Czekolady i ślub", Carole Matthews. Wydawnictwo: HarperCollins. Premiera: 9 listopada 2016.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje