Reklama

Reklama

Modyfikują swoje ciała, by upodobnić się do elfów

Elfie uszy wśród fanów modyfikacji ciała stają się popularniejsze. Coraz więcej osób poddaje się operacjom plastycznym, które mają za zadanie upodobnić ich do bohaterów świata fantasy.

W mediach społecznościowych często można się natknąć na zdjęcia rozciętych języków, rozciągniętych uszu, bolesnego piercingu czy podskórnych implantów imitujących rogi. 

Kolejnym modnym zabiegiem wśród fanów takich modyfikacji okazał się zabieg polegający na zmianie kształtu uszu, tak by przypominały uszy elfów, czyli postaci znanych z bajek i filmów. Zdaniem chirurgów plastycznych ten zabieg cieszy się rosnącą popularnością.

Trend bije rekordy popularności zwłaszcza w Chinach. Jeden z lekarzy wyznał, że dziennie przeprowadza nawet sześć takich zabiegów. 

Reklama

Niektórzy decydują się na zabieg tylko po to, by ich twarz wydawała się szczuplejsza. Ponadto w Chinach elfie uszy są uznawane za symbol szczęścia. 

Pochodzący z Argentyny Luis Padron wydał kilkadziesiąt tysięcy funtów na operacje plastyczne. Mężczyzna jest przekonany, że chce wyglądać jak jedno z fantastycznych stworzeń, które uwielbia od dzieciństwa. 

Swoją przemianę rozpoczął od farbowania włosów na krzykliwe kolory, potem zakładał kolorowe soczewki kontaktowe, a następnie zaczął wykorzystywać kolorowe kosmetyki, ale jak sam wyznał, potrzebował czegoś więcej. 

Argentyńczyk postanowił naśladować postacie z innego świata. By jak najbardziej przypominać elfa, zdecydował się na zabieg zmieniający kształt ucha, a efektem pochwalił się na swoim instagramowym profilu.

Czytaj więcej:

Greckie wakacje Natalii Siwiec

Wiśniewski chudnie w oczach! Pokazał ile waży!

Małgorzata Rozenek-Majdan w jesiennej stylizacji

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: elfie uszy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy