Reklama

Reklama

Najprzystojniejsi skoczkowie narciarscy. Subiektywny ranking

Polacy i Polki pokochali skoki narciarskie prawie 20 lat temu, gdy Adam Małysz zaczął odnosić pierwsze znaczące sukcesy. Niesamowita kariera „orła z Wisły” była przyczynkiem do spopularyzowania tej pięknej dyscypliny z prawie dwustuletnią tradycją.

Polski skoczek do dziś jest uważany za jednego z najwybitniejszych - o jego dokonaniach pamiętają nie tylko rodacy, ale także fani skoków na całym świecie. Kilka lat temu schedę po mistrzu przejął Kamil Stoch, który jest aktualnie drugi w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Reklama

Ale skoki narciarskie to nie tylko stricte sportowe emocje. O tym, kto zostanie ulubieńcem kibiców, nie zawsze decydują wyłącznie wyniki. Wielu skoczków wyróżnia się barwną osobowością (jak np. śp. Matti Nykänen), inni zaś przykuwają uwagę... urodą.

Powszechnie wiadomo, że zawodnicy muszą przestrzegać restrykcyjnej diety, by utrzymywać niską wagę. Jednak szczupła sylwetka nierzadko dodaje chłopięcego uroku, który docenia szczególnie płeć piękna. Tuż przed konkursami Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym przedstawiamy subiektywny ranking najprzystojniejszych skoczków wszech czasów!

Dowiedz się więcej na temat: skoki narciarskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje