Reklama

Reklama

Obietnica śmierci

Kolejny kryminał J.D. Robb o znakomitej detektyw Eve Dallas. Tym razem ofiarą jest policjantka, sprawa staje się więc bardziej osobista i nabiera dodatkowych rumieńców...

Detektyw Eve Dallas zostaje wezwana na miejsce zbrodni. Ofiarą jest policjantka, ukochana zaprzyjaźnionego z Eve lekarza medycyny sądowej. Kobietę zamordowano na klatce schodowej domu, najprawdopodobniej z jej własnej broni. Narzędzia zbrodni nie znaleziono. Dallas traktuje sprawę osobiście, tym bardziej, że niebawem na jej biurko trafia przesyłka z bronią ofiary oraz liścikiem od mordercy. Eve nie da się jednak zastraszyć. Przesłuchuje współpracowników ofiary, dociera do jej informatorów, przygląda się zamkniętym już śledztwom. Wkrótce okazuje się, że zamordowana prawdopodobnie sama była zamieszana w nieczyste interesy? Co łączyło ją z domniemanym zabójcą?

Reklama

Nora Roberts - amerykańska pisarka, autorka ponad 150 bestsellerów o łącznym nakładzie niemal 300 milionów egzemplarzy, w tym 31 powieści kryminalnych z serii o detektyw Eve Dallas, napisanych pod pseudonimem J.D. Robb. "Obietnica śmierci" to 29 część cyklu.
Nora Roberts
Obietnica śmierci

Dowiedz się więcej na temat: policja | detektyw | obietnica

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje