Reklama

Reklama

Oto najpiękniejsza stewardesa świata. Każdy chce z nią latać!

25-letnia Szonja Gresa podbija przestworza i serca internautów, którzy okrzyknęli ją najpiękniejszą stewardesą świata. Atrakcyjna blondynka jest Węgierką i od kilku lat pracuje w liniach lotniczych Wizz Air. Może miałeś okazję spotkać ją na pokładzie samolotu?

Z uśmiechem witają każdego pasażera samolotu. Znają języki, potrafią się odnaleźć w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji, a do tego często wyglądają lepiej niż gwiazdy filmowe czy modelki. Jedna z nich szczególnie ujęła internautów. Ale po kolei.

Praca w szczególnych warunkach

Rola, jaką stewardesy (i stewardzi) pełnią podczas lotu, przez wielu jest niedoceniana. Ich zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo pasażerów oraz ich komfort podczas podróży. Stają się więc nie tylko opiekunkami, ale też psychologami, czy nawet lekarzami. Często wiąże się to z koniecznością zachowania zimnej krwi. Niezbędna jest również świetna znajomość procedur.

Reklama

Mało kto wie, że w rankingu najbardziej ryzykownych zawodów praca stewardesy znajduje się na drugim miejscu, tuż za dentystami. Osoby wykonujące ten zawód są narażone nie tylko na stresujące sytuacje, ale również na promieniowanie kosmiczne, które może wywołać raka, oraz wiele chorób będących konsekwencją częstej zmiany klimatu i stref czasowych. Na pokładzie mogą również zarazić się od pasażerów wracających z różnych stron świata.

Ta najpiękniejsza!

Gdy widzimy uśmiechnięte i zadbane stewardesy, trudno nam uwierzyć, że ich praca jest tak wymagająca. Ale dowodów, że wysokie kompetencje i ciężka praca mogą iść w parze z oszałamiającym wyglądem w tej branży nie brakuje. Doskonałym przykładem jest Szonja Gresa, 25-letnia Węgierka, którą uznano niedawno za najpiękniejszą stewardesę.

Szonja może się pochwalić wyjątkową urodą. Jej długie, zgrabne nogi, lśniące włosy oraz przepiękny uśmiech nie umknęły uwadze pasażerów oraz internautów.

Kobieta od kilku lat pracuje w węgierskich liniach lotniczych Wizz Air, ale nigdy nie widać po niej zmęczenia. Zawsze jest chętna do niesienia pomocy pasażerom, a stresujące sytuacje łagodzi czarującym uśmiechem.

Kim jest najpiękniejsza stewardesa?

Szonja Gresa zachwyca urodą nie tylko na pokładzie samolotu. Na swoim koncie na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z życia zawodowego i prywatnego. Jej profil obserwuje już ponad 40 tys. internautów, których zachwytom nie widać końca.

Kobieta, poza swoją największą pasją, jaką jest podróżowanie, ma również inne hobby - sztukę makijażu. Daje temu wyraz, publikując zdjęcia swoich autorskich make-upów, ale też porad dotyczących pielęgnacji urody, wyboru kosmetyków czy diety.

Dla fanów Szonji mamy jednak złą wiadomość! Serce pięknej stewardesy jest już zajęte. We wrześniu 2019 roku poślubiła mężczyznę swojego życia.

Jak wam się podoba uroda Szonji? Podzielacie zdanie większości internautów?

***

Zobacz również:

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: stewardesa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy