Poznaj swój charakter

Wiele poradników podpowiadających strategie osobistego rozwoju w praktyce zakłada, że wszyscy jesteśmy tacy sami i do każdego stosują takie same rady. Jednak jest to z reguły nieusprawiedliwionym uproszczeniem.

"Charakter na całe życie?" Mirosława Słowikowskiego jest poradnikiem, który pozwala odkrywać meandry naszych indywidualnych predyspozycji w oparciu o wyznaczony w precyzyjny sposób wzorzec postrzegania rzeczywistości. Podpowiada także jak zbudować życie wypełnione wewnętrzną wolnością i odwagą w podejmowaniu wyzwań. Ludzie, którzy kiedykolwiek zetknęli się z enneagramem twierdzą, że odmienił ich życie, a jego nowa interpretacja to zaledwie część książki. W kolejnych rozdziałach przyjrzycie się Państwo między innymi Waszej pracy zawodowej, stanowi majętności, relacjom partnerskim, fizycznej budowie ciała i emocjom takim jak gniew, czy agresja.

Reklama

Książka ta przedstawia program dynamicznego rozwoju, oparty na całościowym podejściu do człowieka, nazywanym psychologią zintegrowaną. Pozwala czytelnikowi lepiej zrozumieć samego siebie, motywy swoich zachowań i wyborów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje